Czy wiesz, czego najbardziej potrzebuje twoja skóra?

Skóra łączy nas z ludźmi i otaczającym światem, a jednocześnie chroni przed działaniem środowiska zewnętrznego.
Czy wiesz, czego najbardziej potrzebuje twoja skóra?
fot. istock.com
04.06.2021
Katarzyna Lemanowicz

To poprzez skórę możemy doświadczyć bliskości osób, które kochamy, dlatego musimy zapewnić jej odpowiednio dopasowaną, kompleksową pielęgnację. 

Jak prawidłowo dbać o skórę?

Marka Sanex, należąca do koncernu Colgate-Palmolive, jest ekspertem w pielęgnacji i pomocy w dbaniu o zdrowie skóry. Pomaga zapewnić jej odpowiednio dopasowaną pielęgnację, dzięki szerokiej gamie produktów higienicznych o delikatnych formułach. Między innymi są to żele pod prysznic dedykowane różnym potrzebom skóry, w tym normalnej, nawilżające do skóry suchej, oczyszczające chroniące przed zanieczyszczeniami powstającymi w mieście. Dodatkowo marka w swoim portfolio ma linię Sanex Men, która dba o wymagającą skórę każdego mężczyzny. W ofercie Sanex znajdują się również dezodoranty w kulce, zapewniające wysoką skuteczność przeciw poceniu, adresowane do delikatnej okolicy pach.

Sanex opracowuje najlepsze rozwiązania, by jednocześnie dbać o twoją skórę i planetę na której żyjemy. Marka nieustannie udoskonala formuły, aby każdego dnia wspierać naturalne procesy zachodzące w skórze i pomagać jej w utrzymaniu zdrowego wyglądu.

Intensywne nawilżanie i głębokie oczyszczanie

Formuły produktów Sanex głęboko oczyszczają skórę i pomaga ją chronić przed zanieczyszczeniami. Dodatkowo starannie wyselekcjonowane składniki Sanex Zero zawierają 99% składników nawilżających pochodzenia naturalnego*, podobne do tych, które występują w skórze w warunkach naturalnych.

Bez niepożądanych składników

Sanex wie czego potrzebuje twoja skóra, dlatego żele pod prysznic z serii Sanex Zero% zawierają składniki nawilżające pochodzenia naturalnego. Nie zawierają barwników, mydła, siarczanów, aby pomóc zminimalizować ryzyko powstawania alergii*. Dezodoranty z tej gamy nie zawierają soli aluminium i alkoholu etylowego. Wszystkie formuły są wegańskie.

Sanex

Produkty Sanex Zero% zawierają starannie wyselekcjonowane składniki, które pomagają dostarczyć skórze to czego potrzebuje do utrzymania zdrowego wyglądu.

Sanex i ekologia

Odpowiednia ochrona nie tylko dla twojego organizmu ale także dla naszej planety: Troska o środowisko jest szczególnie bliska sercu marki, dlatego tworząc linię Sanex Zero% eksperci zadbali o to by formuły produktów były odpowiednie również dla niej. Żele pod prysznic Sanex Zero% to produkty, których formuły są w 99% biodegradowalne. Wszystkie opakowania żeli i dezodorantów w kulce podlegają recyklingowi.

Laboratoria marki Sanex tworzą ludzie, którzy z pasją i miłością pracują nad nieustannym ulepszeniem formuł kosmetyków, aby każdego dnia wspierać naturalne procesy zachodzące w skórze i pomagać utrzymać jej zdrowy wygląd. Ta zasada kieruje marką każdego dnia i w każdym projekcie. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty z portfolio marki zostały przetestowane dermatologicznie.

Sanex wierzy, że każdy powinien mieć prawo i możliwość odpowiednio zadbać o zdrowy wygląd swojej skóry.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie