Jak uzyskać młody i promienny wygląd skóry?

Zachowaj młodość w swojej skórze
Jak uzyskać młody i promienny wygląd skóry?
fot. istock.com
28.05.2021
Katarzyna Lemanowicz

Skóra, to nasza wizytówka. Bez względu na wiek chcemy, aby wyglądała młodo i jędrnie. A młodość? Każda z nas chce czuć ją w skórze bez względu na wiek, jednak potrzebuje do tego skutecznych rozwiązań. Dlatego NIVEA – dla zachowania młodości w skórze – stworzyła udoskonaloną linię Hyaluron Cellular Filler. Nowa formuła aktywuje komórki, które „zachowują się” jakby były młodsze i pobudzone samodzielnie wytwarzają kolagen i kwas hialuronowy. Nowość rekomenduje Monica Bellucci.

Linia przeciwzmarszczkowa Nivea Hyaluron Cellular Filler

Czynniki zewnętrzne aż w 90% przyczyniają się do tego jak wygląda nasza skóra. Co ważne, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom mamy nad nimi ogromną kontrolę. Jednak na wygląd i kondycję naszej skóry wpływ mają także naturalne procesy starzenia się, predyspozycje genetyczne i zmiany hormonalne. Z wiekiem staje się ona również mniej zdolna do produkcji składników, które pomagają wyglądać młodo – kwasu hialuronowego i kolagenu. Traci wilgotność i elastyczność, a zmarszczki i linie stają się bardziej trwałe i głębsze.

Dlatego naukowcy z Laboratorium Badań i Rozwoju NIVEA udoskonalili formułę linii NIVEA  Hyaluron Cellular Filler. Nowość stymuluje komórki skóry do produkcji własnego kwasu hialuronowego i kolagenu, działając długofalowo oraz wspomagając naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Jak uzyskać młody i promienny wygląd skóry?

Efekt to odmłodzona skóra, redukcja zmarszczek, młody, zdrowy i bardziej promienny wygląd. „Podstawą sprawnie funkcjonujących procesów w naskórku i skórze właściwej są witalne, ciągle aktywne komórki, które potrafią produkować odpowiednie ilości struktur nadających skórze gładkość i sprężystość. Należą do nich kolagen, kwas hialuronowy i elastyna, nazywane czasami „trzema filarami jędrności”. – mówi Dr n. med. Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA. „Jak wiemy, z biegiem lat wytwarzanie tych składników przez coraz starsze komórki drastycznie spada. Dlatego w prawdziwie nowoczesnym podejściu do pielęgnacji przeciwzmarszczkowej naukowcy starają się „odmładzać” nasze własne komórki i podtrzymywać na dłużej ich naturalne procesy. Takie zadanie ma właśnie nowa, innowacyjna formuła linii Hyaluron Cellular Filler, której nazwa wzięła się właśnie z jej „komórkowego” działania. Formuła, bogata w kwas hialuronowy, stymuluje własne komórki skóry nie tylko do produkcji kolagenu, ale także do dalszej produkcji kwasu hialuronowego. To unikatowe działanie zapewnia zatem wzmocnienie dwóch podstawowych filarów jędrności naszej skóry.”

NIVEA Hyaluron Cellular Filler to pierwsza linia przeciwzmarszczkowa, która oprócz istotnego wpływu na kolagen, efektywnie wspomaga produkcję kwasu hialuronowego - co dobitnie pokazały testy na modelu skóry in vitro*. Skórę potraktowano substancjami czynnymi Cellular, a następnie porównano z próbką bez udziału tego składnika. Rezultat, to widocznie pobudzona skóra.

Nivea Hyaluron Cellular Filler

Ultraefektywność zamknięta w małej ampułce

Nowością w linii jest skoncentrowana 14-dniowa Kuracja NIVEA Hyaluron Cellular Filler w dwóch ampułkach. To niezwykle innowacyjna i lekka formuła, która zawiera połączenie dwóch składników aktywujących komórki – kwasu hialuronowego i boostera kolagenu. Kuracja została nasycona najwyższą w całej linii NIVEA koncentracją kwasu hialuronowego: aż 5x większą niż w kremie Cellular na dzień. Każde opakowanie zawiera dwie ampułki, dzięki którym skóra jest intensywnie wypełniona hialuronowym nawilżeniem, zmarszczki widocznie zredukowane, a skóra jędrna i wygładzona.

Zobacz więcej: [Super NEW] Pobudź swój wewnętrzny potencjał z NIVEA Hydra Skin Effect!

Linia NIVEA Hyaluron Cellular Filler dedykowana jest kobietom w wieku 35-55 lat. W skład linii wchodzą: serum Wypełniające Perły Przeciwzmarszczkowe, krem na dzień i na noc, krem pod oczy oraz skoncentrowana 14-dniowa kuracja z efektem liftingującym.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie