To jest jedna z najpopularniejszych marek pielęgnacyjnych na świecie!

Domyślasz się, o którą markę chodzi?
To jest jedna z najpopularniejszych marek pielęgnacyjnych na świecie!
fot. istock.com
22.05.2021
Katarzyna Lemanowicz

Rok 2020 marka FOREO zamknęła w wielkim stylu. Nie tylko stały rozwój, ale również ogromne zaufanie, bo aż 20 milionów osób - którzy uwierzyli w skuteczność tych urządzeń i dołączyli do #FOREOFamily.

Eksperci z LookFantastic opracowali Skinfluencer Index, który poprzez algorytm wyłaniania najpopularniejsze na świecie marki produktów do pielęgnacji. FOREO Sweden znalazło się na… 3. miejscu tego raportu!

Zaszczytne 3. miejsce w kategorii ‘Most Popular Skincare Brands’ (“Najpopularniejsze marki pielęgnacyjne”) udało się zająć dzięki oszałamiającej ilości wyszukiwań w Google - aż 6,851,000 zostawiając inne znane marki kosmetyczne daleko w tyle.

Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Mamy? Bez wątpienia FOREO to świetna propozycja, a po więcej inspiracji zajrzyj TUTAJ!

FOREO - dlaczego warto postawić na te pielęgnacyjne urządzenia?

"Chociaż jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w pierwszej trójce najpopularniejszych marek pielęgnacyjnych na świecie, nie jest to dla nas zaskoczeniem. FOREO jest znane z innowacyjności i wysokiej jakości produktów. Na świecie co 10 sekund sprzedaje się jedno urządzenie FOREO, ponieważ ludzie widzą w nich inwestycję. Najnowszy raport z FOREO na podium oficjalnie rozpoczyna „dekadę technologii kosmetycznej” i udowadnia, że przyszłość piękna to zdecydowanie innowacje i technologia" - mówi Boris Trupcevic, CEO FOREO.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez FOREO Polska (@foreo_pl)

FOREO udowadnia tym samym, że niemożliwe nie istnieje!

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anetka666 (Ocena: 5) 21.06.2021 08:03
No foreo urządzenia są naprawdę świetne i warte swojej ceny. Ja mam lunę 3 a siostra ufo 2 i obie jesteśmy mega zadowolone.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie