[Super NEW] Wewnętrzna mezoterapia skóry Yoskine Mesotherapy

Obecne warunki nie sprzyjają częstym wizytom w salonach kosmetycznych czy w SPA.
[Super NEW] Wewnętrzna mezoterapia skóry Yoskine Mesotherapy
fot. istock.com
19.05.2021
Dominika Stanisławska

Obecne warunki nie sprzyjają częstym wizytom w salonach kosmetycznych czy w SPA. Warto więc zainteresować się kosmetykami, których działanie bazuje na specyfice profesjonalnych zabiegów i stosować je na co dzień w domu. Ze spektakularnymi efektami!
Zobacz więcej: Zadbaj o wyjątkowe wykończenie swojej stylizacji z BABYLISS®

Wewnętrzna mezoterapia skóry Yoskine Mesotherapy

Marka Yoskine jest znana ze swoich oryginalnych formuł, które w połączeniu z japońską technologią gwarantują wspaniałe efekty w pielęgnacji oraz odmładzaniu skóry. Kosmetyki pielęgnacyjne Yoskine słyną z luksusowego składu, a zastosowana w nich japońska technologia IN-YO zakłada dwa etapy pielęgnacyjne: IN’DETOX - detoksykacja skóry przez oczyszczenie jej komórek oraz YO’ACTIVE - dostarczanie skórze składników aktywnych o działaniu odżywczym i odmładzającym.

yoskine mesotherapy
fot. Materiał prasowy

Połączenie natury z zaawansowaną biotechnologią jest najnowszym trendem w nurcie Clean Beauty. Pozyskiwane z natury składniki w zaawansowany technologicznie sposób z wykorzystaniem najnowszych technik laboratoryjnych uzyskują spektakularne rezultaty upiększające, często porównywane do tych z salonów kosmetycznych. Najnowsza linia kosmetyków Yoskine MESOTHERAPY. to wewnętrzna mezoterapia pobudzająca produkcję kolagenu. Dzięki użyciu bio-mikroigieł, pozyskiwanych naturalnie z gąbki słodkowodnej Spongilla Spicule, skóra zostaje pobudzona do samoregeneracji, zwiększa się produkcja kolagenu w skórze, dochodzi do redukcji zmarszczek, odbudowy skóry od środka oraz niwelacji przebarwień oraz piegów.
Zobacz więcej: Największy park wodny w Polsce wkrótce ponownie otwarty!

Bio-mikroigły wnikają na różne poziomy skóry i dzięki mikronakłuciom w jej wnętrzu, spektakularnie pobudzają procesy odmładzające. Są mikroskopiljnej wielkości, nie są wyczuwalne i nie kłują.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie