Louis Vuitton: marka wprowadza na rynek nową torbę w kształcie samolotu

Torebka dla prawdziwych fanów marki.
Louis Vuitton: marka wprowadza na rynek nową torbę w kształcie samolotu
fot. independent.co.uk
10.05.2021
Dominika Stanisławska

Miłość do podróży zawsze była nieodłącznym elementem kolekcji Louisa Vuittona. Był rok 1837, kiedy szesnastoletni Louis Vuitton rozpoczął pracę jako praktykant u Monsieur Maréchal w Paryżu, robiąc kufry. Od tego czasu podróż zawsze była główną inspiracją, która przyświecała sukcesowi wielkiego projektanta.
Zobacz więcej: 
MIKROPRĄDY - czy ten profesjonalny zabieg jest dla każdego?

Louis Vuitton Plane-shaped bag

Dziś, kiedy to podróżne są znacznie utrudnione, marka promuje swój nietuzinkowy produkt. Torba w kształcie samolotu właśnie podbija internet, wybiegi mody i ulice wielkich miast. Jednak nic nie może być idealne. Gdy fani marki zobaczyli torbę w kształcie samolotu ich zdania były bardzo podzielone. 

- To jedna z najgorszych rzeczy, jakie widziałem w całym moim życiu. - pisze jeden z internautów.
- To żart, prawda? Jak coś takiego może się podobać? Jest taka tandetna! - dodaje kolejny.

Torba w kształcie samolotu Louis Vuitton jest wykonana z płótna z logiem LV z czarnymi wykończeniami. Ukryta metalowa konstrukcja, będąca świadectwem kunsztu, pozwala na rozłożenie skrzydeł. Louis Vuitton Plane-shaped bag wyposażona jest w odpinany i regulowany pasek na ramię z czarnej skóry. Nie brakuje drobnych detali, dzięki którym torba jest jeszcze cenniejsza. Właśnie dlatego, że jest to model kolekcjonerski, nie musi się każdemu podobać, a także nie musi być poręczny.

Ile trzeba wydać na to nietuzinkowe dzieło? Torbę Plane-shaped bag można kupić za “jedyne” 39,000 dolarów, czyli prawie 150 tysięcy złotych.

Co Wy sądzicie o tej torbie?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie