[Super NEW] Pobudź swój wewnętrzny potencjał z NIVEA Hydra Skin Effect!

Bo odpowiednie nawodnienie to podstawa prawidłowej pielęgnacji...
[Super NEW] Pobudź swój wewnętrzny potencjał z NIVEA Hydra Skin Effect!
fot. istock.com
10.05.2021
Katarzyna Lemanowicz

Nie od dzisiaj wiadomo, że woda, jako jeden ze składników skóry, jest niezbędna do jej prawidłowego funkcjonowania. Skóra pozbawiona wody staje się sucha, wrażliwa i bardziej skłonna do powstawiania zmarszczek. Często jednak ze względu na intensywny styl życia, zapominamy o odpowiednim nawodnieniu. Kluczowym elementem jest zatem dobranie takich kosmetyków, które w szybki i skuteczny sposób nawilżą skórę, by była pełna życia.

NIVEA Hydra Skin Effect z czystym kwasem hialuronowym [HA]

Dlatego NIVEA stworzyła linię NIVEA Hydra Skin Effect z czystym kwasem hialuronowym [HA], która zapewnia 72h nawodnienia i wyjątkowe uczucie odprężonej skóry!

Kwas hialuronowy - jakie ma zalety?

Kwas hialuronowy jest substancją, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Znajduje się on w prawie każdej komórce skóry, zapewnia odpowiednią wilgotność i objętość w górnej warstwie naskórka. Niestety, naturalna produkcja kwasu hialuronowego maleje wraz z wiekiem, dlatego skóra może stać się bardziej przesuszona, wolniej się regenerować, co w rezultacie prowadzi do powstawania zmarszczek. Jednak jak pokazują badania, istnieje sposób, aby w nieinwazyjny sposób wpłynąć na produkcję własnego kwasu hialuronowego.

Nivea - nowość

Innowacyjna formuła NIVEA Hydra Skin Effect wypełniona czystym kwasem hialuronowym [HA], nie tylko zapewnia intensywne nawilżenie skóry i widoczne wygładzenie, ale także aktywuje komórki skóry do 3-krotnie większej produkcji własnego kwasu hialuronowego. Czyste i cenne cząsteczki HA – które dzielą się na długołańcuchowe, czyli zatrzymujące wodę w skórze, oraz krótkołańcuchowe, wnikające głębiej w skórę – otrzymywane są dzięki wieloetapowej filtracji. To sprawia, że na długo nawadniają skórę od środka, by była widocznie wygładzona i pełna blasku.

Zobacz więcej: NIVEA przygotowała raport na temat dotyku. Wnioski? Nie jest dobrze...

W linii NIVEA Hydra Skin Effect znajduje się lekki żelowy krem na dzień, który dzięki innowacyjnej formule nie pozostawia uczucia lepkości; regeneracyjny żel-krem na noc, który sprawia, że skóra
o poranku skóra jest promienna i sprężysta; esencja-serum, która wchłania się już w 20 sekund,
i natychmiast zwiększa poziom nawodnienia oraz ampułki zawierające 2,5x wyższe stężenie czystego HA, które działają jak upiększająca kuracja.

Nivea - nowość

Czy kwas hialuronowy naturalnie produkowany przez naszą skórę działa lepiej niż ten stosowany w linii NIVEA Hydra Skin Effect?

Oczywiście, nie jesteśmy w stanie w pełni zastąpić precyzji i indywidualności, z jaką pracują komórki naszego organizmu, w tym skóry. Ale możemy pomóc im czy wręcz zastąpić ich działanie, kiedy w naturalny sposób zużywają swoje biologiczne możliwości. Tak jest właśnie w przypadku produkcji kwasu hialuronowego, tak ważnego składnika, warunkującego nawilżenie i jędrność skóry. Jego produkcja w skórze spada już po 25. roku życia, a całkowicie zanika w 80. roku życia. Dlatego tak ważne jest jego uzupełnianie w codziennej pielęgnacji. Istotny jest także wybór odpowiednich formuł z kwasem hialuronowym – tylko odpowiednio dobrane długości łańcuchów i ich odpowiednie proporcje w formule są w stanie zbliżyć się do idealnych warunków, jakie naturalnie panują w zdrowej skórze - wyjaśnia dermatolog i ekspert marki NIVEA - Dr n. med. Magdalena Łuczkowska.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
agata24 (Ocena: 5) 10.05.2021 18:14
Dziewczyny może którejś z Was się przyda, jest konkurs do Rossmanna, wystarczy wypełnić krótką ankietę i można zdobyć kartę podarunkową (voucher), kilku znajomym w tym mi się udało także proszę :) Ankietaa na WWW.FIREBONY.PL
odpowiedz
Polecane dla Ciebie