[Super NEW] NEBOA - nowa marka kosmetyków do włosów to więcej niż pielęgnacja!

To nowy wymiar piękna w trosce o Planetę i życie w zgodzie ze sobą.
[Super NEW] NEBOA - nowa marka kosmetyków do włosów to więcej niż pielęgnacja!
fot. istock.com
07.05.2021
Katarzyna Lemanowicz

Na rynku kosmetycznym zadebiutowała właśnie nowa marka naturalnych kosmetyków do włosów NEBOA. Stworzona zgodnie z filozofią RESPECT THE NATURE udowadnia, że piękno nie ma granic, a troska o wygląd staje się czymś więcej niż tylko pielęgnacją. Podejmując zobowiązanie codziennej dbałości o Planetę marka stawia na unikalny na rynku polskim koncept w zakresie produkcji opakowań kosmetyków. Są one wytwarzane z plastiku wydobytego z morskich głębin.

NEBOA - nowa marka kosmetyków do włosów to więcej niż pielęgnacja!

Dzięki NEBOA z oceanów wyłowiono już 17 ton tworzyw sztucznych – a to dopiero początek! Każda kolejna butelka stanowi wyraz realnych działań mających na celu oczyszczanie oceanów z odpadów, a tym samym oznacza mniej plastiku w naturalnym środowisku wodnym, a także szansę na ratunek dla morskich zwierząt.

NEBOA

NEBOA to 14 kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Nowatorskie wegańskie formuły produktów czerpią z bogactwa składników naturalnych o potwierdzonej wysokiej skuteczności. Każda z pięciu linii to kompletny zestaw szamponu i odżywki, który stanowi podstawę codziennej rutyny i spełnia potrzeby nawet najbardziej wymagających włosów.

NEBOA - co znajduje się w ofercie marki?

W ofercie NEBOA znajdują się kosmetyki przeznaczone do każdego rodzaju pasm. Doskonale myją, nawilżają i regenerują zarówno cienkie, łamliwe czy puszące się włosy, jak i te zniszczone czy przetłuszczające się. Ofertę marki uzupełniają specjalistyczne kosmetyki : wcierka i peeling, przeznaczone do skutecznej pielęgnacji skóry głowy, a także seria dla mężczyzn.

NEBOA

Kosmetyki NEBOA są dostępne od kwietnia wyłącznie w sieci Rossmann.

NEBOA – Clean Beauty for Clean Planet

NEBOA dba o planetę - opakowania wszystkich kosmetyków NEBOA wykonane są z plastiku odłowionego z oceanów. Receptury kosmetyków NEBOA zawierają ponad 95% składników pochodzenia naturalnego. W składzie kosmetyków NEBOA nie ma składników pochodzenia zwierzęcego , dlatego produkty marki są odpowiednie także dla wegan.

NEBOA

NEBOA dba o przyszłość

Kosmetyki NEBOA są produkowane zgodnie z idea LESS WASTE. Recykling plastiku z oceanu nie tylko przyczynia się do oczyszczenia wód z zalegających tam sztucznych odpadów, ale także pozwala zaoszczędzić dwa razy więcej energii niż spalenie go w spalarni oraz zmniejsza o połowę emisję CO2.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie