[Super NEW] Fotoprotektor w opakowaniu podróżnym SunsiStick KA 50+ od Avène

Większość z nas uwielbia ciepłą i przyjemną pogodę, kiedy możemy chodzić w zwiewnych ubraniach, pływać w morzu, czy opalać się.
[Super NEW] Fotoprotektor w opakowaniu podróżnym SunsiStick KA 50+ od Avène
06.05.2021
Dominika Stanisławska

Większość z nas uwielbia ciepłą i przyjemną pogodę, kiedy możemy chodzić w zwiewnych ubraniach, pływać w morzu, czy opalać się. Musimy jednak pamiętać o szkodliwym działaniu promieniowaniu UV, przed którym naszą skórę powinniśmy chronić przez cały rok. Zbyt częste i pozbawione ochrony opalanie przyśpiesza procesy starzenia, prawdopodobieństwo oparzenia, rumień, a w przypadku powtarzających się ekspozycji na słońce o wysokim natężeniu, nowotwór skóry.

Nowy gest ochronny od Avène

Znany już ze swojej bardzo wysokiej ochrony przeciwsłonecznej wyrób medyczny SunsiMed marki Eau Thermale Avène, zapewnia bardzo wysokie właściwości ochronne i tym samym zapobiega ryzyku wystąpienia rogowacenia słonecznego, fotostarzeniu oraz nowotworom skóry (z wyjątkiem czerniaka).

W tym roku Eau Thermale Avène prezentuje innowacyjny produkt – fotoprotektor w opakowaniu podróżnym SunsiStick KA 50+. Rogowacenie słoneczne często dotyka osoby starsze. Według badań problem ten dotyczy ponad 50% osób po 70. roku życia. Objawia się on zmianami na skórze, które powstają w skutek długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne. Na skórze pojawiają się żółtawe, brunatne plamy. Miejscami najbardziej narażonymi na promieniowanie słoneczne są: skóra głowy, twarz, dekolt, grzbiety dłoni i przedramiona. Dlatego też należy poćwięcać im szczególną uwagę.

SunsiMed marki Eau Thermale Avène
fot. Materiał prasowy

SunsiStick KA 50+ to nowy produkt fotoprotekcyjny w poręcznym opakowaniu, przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry, w szczególności skłonnej do rogowacenia słonecznego. Fotostabilny system filtrów zapewnia szeroką ochronę przed promieniowaniem UVB-UVA. Pre-tokoferyl, fotostabilny prekursor witaminy E, w harmonijnym połączeniu z tialidyną chroni komórki przed stresem oksydacyjnym. Został wzbogacony o składnik aktywny VederineTM, który stymuluje receptory witaminy D, wzmacniając barierę ochronną skóry i skuteczniej zabezpieczając przed szkodliwymi efektami promieniowania. Jest wysoko wodoodporny. Dzięki specjalnej formule łatwo się rozprowadza, nawet w najbardziej wrażliwych miejscach. Całkowicie transparentny, nie pozostawia białych plam na skórze.

Składniki aktywne SunsiStick KA:

 • Fotostabilny i opatentowany system filtrów zapewnia szeroką ochronę przed promieniowaniem
  UVB-UVA.
 • Kompleks antyoksydantów: Pre-tokoferyl, fotostabilny prekursor witaminy E w harmonijnym
  połączeniu z tialidyną chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.
 • Składnik aktywny VederineTM roślinny składnik aktywny pochodzenia naturalnego (99%),
  pozyskiwany z korzenia CICHORIUM INTYBUS (cykoria podróżnik) stymuluje receptory witaminy D oraz wzmacnia barierę ochronną skóry.
 • Woda termalna Eau Thermale Avène – wyjątkowa woda termalna o potwierdzonym naukowo
  działaniu, przywraca równowagę skóry, koi i łagodzi podrażnienia.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Kasia (Ocena: 5) 21.06.2021 20:10
Ja sobie nie wyobrażam lata bez wody termalnej Avene. Łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia, odświeża skórę i tak cudnie nawilża. Jak się przesadzi z promieniami słonecznymi to też złagodzi dyskomfort :)
odpowiedz
Polecane dla Ciebie