Wegańskie tenisówki Jefferson od marki NATIVE – niezbędnik letnich eskapad

Gdy pogoda bywa w kratkę… zaopatrz się w buty w dziurki!
Wegańskie tenisówki Jefferson od marki NATIVE – niezbędnik letnich eskapad
05.05.2021
Katarzyna Lemanowicz

Wyjątkowe tenisówki Jefferson od marki NATIVE to obowiązkowa propozycja w wiosenno-letniej garderobie kobiet, mężczyzn, a nawet najmłodszych.

Co wyróżnia markę Native?

Przede wszystkim unikalny design i ekologiczne rozwiązania. Od początku powstania firma z dumą produkuje buty całkowicie wegańskie. Dzięki wykorzystaniu autorskiej technologii Rise by BLOOM przyczynia się do redukcji ilości wody zużytej do produkcji aż o 80 litrów oraz powietrza o 50m³ na jedną wytworzoną parę!

Buty NATIVE

Warty uwagi jest też materiał, z jakiego są wykonane – buty powstają z przetworzonych alg morskich. Dzięki temu, że są wyławiane ze słodkowodnych jezior, marce Native udaje się osiągnąć dwa cele jednocześnie: oczyścić wody, w których zgromadziła się nadmierna ilość glonów oraz stworzyć produkt, który jest przyjazny nie tylko jego użytkownikowi, ale i całej planecie. Wszystko w zgodzie z autorską dewizą marki #LiveLightly, czyli #ŻyjLekko. Odnosi się ona nie tylko do wagi samego buta, ale także do filozofii jego powstania.

Zobacz więcej: Te buty to niezbędnik eskapad w ciepłe dni!

Buty NATIVE

Tenisówki Jefferson to flagowy model letniej kolekcji.

Są wsuwane, dzięki czemu już w kilka sekund można założyć je na nogi. Wyróżnia je także  perforowana cholewka, amortyzująca podeszwa i niezwykle łatwy do czyszczenia materiał – wystarczy przetrzeć go mokrą gąbką. Ponadto, pianka EVA, z której są wykonane nie chłonie zapachów. Są wygodne i niezwykle uniwersalne – możemy założyć je na plażę, długi spacer, czy spotkanie z przyjaciółmi na mieście.

Buty NATIVE

Ponieważ marka Native jest ściśle związana z dbałością o środowisko naturalne, to kolory obuwia podobnie jak ono są bardzo zróżnicowane. Tenisówki Jefferson oraz inne modele butów występują w całej feerii barw – na przykład w odcieniu lazurowej wody, słonecznego żółtego, czy orzeźwiającej
limonki. Wszystko po to, aby żyło nam się kolorowo, w zgodzie z naturą oraz LEKKO!

Buty NATIVE
Buty marki Native dostępne są na stronie głównego dystrybutora: www.mmsport.pl, oraz na www.panpablo.pl, www.galeriamarek.pl 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie