Szybka i trwała depilacja bez wychodzenia z domu?

Tak, to możliwe z udoskonalonym Braun Silk-expert Pro 5!
Szybka i trwała depilacja bez wychodzenia z domu?
26.04.2021
Katarzyna Lemanowicz

Popularność domowej depilacji IPL rośnie. Coraz więcej kobiet, a także mężczyzn pragnie zadbać o depilację w domowym zaciszu. Jak zrobić to bezpiecznie, skutecznie i higienicznie? Wybrać udoskonalony depilator IPL od Braun, w którym teraz znajdziemy nową, szerszą nasadkę do większych obszarów ciała i aż 2 precyzyjne nasadki – do depilacji twarzy oraz okolic intymnych czy pach, które pozwolą zachować jeszcze lepszą higienę podczas zabiegu.

Udoskonalony depilator IPL Braun także dla mężczyzn

Podczas wyboru urządzenia do depilacji IPL podstawowym wyznacznikiem jest jego bezpieczeństwo oraz potwierdzona skuteczność. To bardzo mocna strona Braun Silk-expert Pro 5, który może poszczycić się akredytacją Skin Health Alliance oraz Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA). Braun Silk-expert Pro 5 posiada wbudowany sensor kolorytu skóry SensoAdapt™, który zapewnia bezpieczeństwo zabiegów, ponieważ odczytuje odcień skóry 80 razy na sekundę w celu ciągłego i automatycznego dostosowywania natężenia światła. Dodatkowo, urządzenie działa w 3 trybach – normalnym, delikatnym i super delikatnym, który dedykowany jest poczatkującym użytkownikom.

Depilacja IPL dla mężczyzn

Depilacja w domu - czyli jak zaoszczędzić czas i pieniądze?

Braun Silk-expert Pro 5 to inwestycja pozwalająca na zaoszczędzenie sporej ilości czasu
i pieniędzy
. Urządzenie działa z niezrównaną prędkością – 2x szybciej niż jego poprzednik, Silk‑expert 5. Dzięki 125 błyskom na minutę wykonanie zabiegu na obu nogach zajmuje mniej niż 5 minut. Co ważne, widoczna redukcja włosków jest możliwa już w 4 tygodnie*. Wydajność urządzenia na poziomie 400 000 błysków to równoważność 22 lat zabiegów na całe ciało. 

Zobacz więcej: 9 rzeczy, bez których nie wyobrażam sobie życia!

Braun Silk-expert Pro 5 to wiele nasadek dla higieny zabiegu

W zestawach do depilacji znajdziemy nową, poszerzoną nasadkę dedykowaną dużym  obszarom ciała oraz 2 precyzyjne nasadki do wrażliwych miejsc. Nasadka dedykowana depilacji większych części ciała, na przykład nóg, została poszerzona do szerokości 4 cm. W wybranych zestawach Braun Silk-expert Pro 5 znajdziemy także 2 precyzyjne nasadki – do depilacji twarzy oraz okolic intymnych czy pach, które pozwolą zachować jeszcze lepszą higienę podczas zabiegu.

Depilator BRAUN

Depilacja IPL dla mężczyzn

Marka Braun przygotowała także zestaw do depilacji IPL dla mężczyzn, którzy szukają metody depilacji owłosienia dającej widoczne efekty na takich obszarach jak na przykład plecy czy klatka piersiowa. Zestaw IPL zawiera, oprócz samego urządzenia, nasadkę do zabiegów na dużych partiach ciała oraz maszynkę do golenia Gillette.

 

* Testowane na dolnej części nóg, pod pachami i w okolicach bikini, zgodnie z harmonogramem zabiegów. Indywidualne wyniki mogą się różnić

** Wydajność w oparciu o połączenie rozmiaru okna, prędkości i mocy

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Aneta (Ocena: 5) 26.04.2021 13:01
Czy taka trwała to nie wiem. Trwałe usuwanie włosów jest możliwe np. dzięki metodzie shr na ktora chodze do depilconcept. Miałam już kilka zabiegów i śmiało mogę powiedziedzieć, że przynoszą skutek i już widze roźnice że włosów jest mniej. Jak skończę serię zabiegów to zostaną tylko przypominające.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie