Wymasuje, wysmukli i ujędrni twoją skórę - brzmi za dobrze?

BEAR mint - wiosenna odsłona najbardziej profesjonalnego domowego masażysty!
Wymasuje, wysmukli i ujędrni twoją skórę - brzmi za dobrze?
Foreo BEAR
23.04.2021
Katarzyna Lemanowicz

Wystarczy poświęcić 3 minuty dziennie na masaż BEARem - poddaj się niezapomnianemu relaksowi twarzy. Teraz dostępny jest on w pięknym, miętowym kolorze - idealnym na wiosnę. 

BEAR - masażer FOREO w kształcie misia

Terapia mikroprądami to trend, który marka FOREO postanowiła oswoić już w zeszłym roku. Dlatego w październiku do rodziny innowacyjnych urządzeń dołączył BEAR, czyli masażer w kształcie misia, który zwiększa produkcję kolagenu, elastyny i widocznie ujędrnia naszą skórę, poprawiając owal twarzy.
 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez FOREO Polska (@foreo_pl)

Mikroprądy elektryczne - jakie są zalety?

To wszystko zasługa mikroprądów elektrycznych, które naśladują naturalne procesy zachodzące w ludzkim ciele. Nie należy się jednak ich w jakikolwiek sposób obawiać. Dzięki opatentowanemu przez FOREO systemowi ANTI-SHOCK™ zaawansowane czujniki skanują i mierzą odporność skóry na prądy elektryczne, a następnie automatycznie dostosowują ich intensywność.
FOREO BEAR

Jak prawidłowo wykonać masaż twarzy?

W przypadku MISIA od FOREO, nie jest to już zmartwieniem. Dzięki sparowanej aplikacji nie musimy już szukać skomplikowanych tutoriali, a jedynie podążać za krokami w niej wskazanymi. Zabiegi, które możemy wybrać w aplikacji są proste, a na efekty wcale nie musimy czekać aż tak długo. Już po 2 tygodniach codziennego użytkowania zobaczymy bardziej sprężystą skórę, a po miesiącu pięknie zarysowany owal twarzy (żegnaj drugi podbródku!) i spłycone zmarszczki mimiczne! W ten sposób profesjonalny masaż twarzy mamy dosłownie na wyciągnięcie własnej ręki.

MIŚ FOREO to ukłon w stronę kobiecości i stawiania siebie na pierwszym miejscu

Jest tak wszechstronnym i profesjonalnym urządzeniem, że zainspirował Joannę Mudrowską - artystkę oraz propagatorkę ciałopozytywności do pokazania go w zupełnie innym wydaniu - kobiecym, podchodzącym z czułością do naszej skóry i dbającym o nią w zupełnie innowacyjny sposób. W ten sposób powstała linearna ilustracja, której forma przywodzi na myśl zarysowany kontur twarzy, możliwy do wymodelowania BEARem, a liście mięty jego nowy kolor. Wizerunek kobiety prezentuje nas oraz nasze codzienne urodowe rytuały.
Joanna Mudrowska
Joanna to bardzo wyrazista artystka i ilustratorka, która pracowała dla marek takich jak Converse, Calzedonia, Ala beauty (której właścicielką jest światowej sławy modelka - Kasia Struss). Reprezentuje ja agencja ilustratorów MAD Illustrators. W wolnych chwilach robi także tatuaże, a swoje konto na Instagramie prowadzi w duchu ekologii oraz ciałopozytywności. Udowadnia, że każde ciało jest piękne, zasługuje na troskę i uwagę.

Zalety BEAR FOREO

BEAR mint to gwarancja profesjonalnego i relaksującego masażu, który możemy wykonać samodzielnie, ale także skuteczne dbanie o siebie wtedy, kiedy mamy na to czas i ochotę. BEAR rozluźnia wszelkie napięcia i relaksuje zestresowane mięśnie, a sam zabieg zajmuje nam tylko 3 minuty. BEAR to idealne wsparcie w domowej profesjonalnej pielęgnacji, której potrzebuje wasza skóra.
Najnowszy BEAR w miętowym kolorze dostępny od 20. kwietnia do 15. maja na wyłączność w perfumerii Notino.pl

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie