Jak pokochać bieganie? Z tymi butami będzie to prostsze niż myślisz!

Najnowsza kolekcja butów EQUIPE od marki Diadora!
Jak pokochać bieganie? Z tymi butami będzie to prostsze niż myślisz!
Diadora
23.04.2021
Katarzyna Lemanowicz

Diadora to kultowa włoska marka, która sport ma wpisany w swoje DNA. Założona w 1948 roku, zasłynęła jako firma produkująca sprzęt narciarski.

#PokochajBieganie z marką Diadora

Z upływem lat zaczęła poszerzać swoją ofertę o odzież i obuwie dla piłkarzy, tenisistów i wreszcie – dla biegaczy. Jakość marki ze słonecznej Italii pokochały tysiące osób na całym świecie. I nie dotyczy to tylko tych, którzy związani są ze światem sportu. Najnowsza kolekcja butów EQUIPE dzieli się na dwie kategorie. W jej skład wchodzi but biegowy EQUIPE CORSA oraz reszta bardziej casualowych modeli (np. EQUIPE ITALIA, czy EQUIPE MAD ITALIA), wykonanych ręcznie, z najlepszej jakości włoskich skór. 

Marka Diadora

Zobacz więcej: Bieganie z wózkiem - od czego zacząć?

EQUIPE CORSA SS2021 to wyraz hołdu dla pierwszego modelu obuwia biegowego, który powstał w latach 70

Nowa wersja, o odświeżonym i innowacyjnym designie jest ultralekka – but waży tylko 210 gramów. Stworzone zostały z półprzezroczystej, nylonowej siateczki oraz mikrofibry PU. Warta uwagi jest sprężysta pianka DD ANIMA wewnątrz buta, która odpowiada za odpowiedni balans, napęd, absorbowanie wstrząsów oraz zapewnia systematyczny zwrot energii włożonej w każdy krok.

Marka Diadora

Przyśrodkowy stabilizator stworzony do kontrolowania skrętu w obszarze podparcia stopy, gwarantuje lekkość i stabilność bez zmiany amortyzacji. Pięta jest bardziej odporna na ścieranie się dzięki wykorzystaniu technologii DURATECH 5000 polegającej na użyciu specjalnej wysokogatunkowej i wytrzymałej gumy. To wszystko sprawia, że EQUIPE CORSA znajdą swoje zastosowanie zarówno w terenie naturalnym, jak i na asfalcie. 

Marka Diadora

#VogliAMOCorrere - "chcę, żebyś pokochała biegać

Kampania EQUIPE pojawiła się w tym sezonie pod hasłem #VogliAMOCorrere, co w wolnym tłumaczeniu oznacza – „chcę, żebyś pokochał/a biegać”. Buty z kolekcji dedykowane są zapalonym biegaczom, ale także tym, którzy „biegają” każdego dnia, w ramach codziennych aktywności i obowiązków. Spacer? Festiwal muzyczny? Podróż w nieznane? Niech te buty staną się podstawą każdego wyjścia. Zostały stworzone z pasją, tak bycie mogli robić wszystko to, co kochacie. Bez ograniczeń. 

Marka Diadora

Buty Diadora EQUIPE dostępne są na stronie oficjalnego dystrybutora: www.mmsport.pl. Modele biegowe włoskiej marki znajdziemy również w wybranych sklepach specjalistycznych.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Anita (Ocena: 5) 23.04.2021 10:11
Nigdy biegać nie lubiłam, ale o dziwo w tym roku jakoś się przekonałam. Kupiłam odpowiedni strój, buty i słuchawki earebel, które są wbudowane w opaskę. Praktycznie każdego ranka biegam, aby się rozbudzić i mieć więcej energii :)
odpowiedz
Polecane dla Ciebie