HIT tej wiosny - trampki i spódnica, jak nosić?

Najlepszy wiosenny look.
HIT tej wiosny - trampki i spódnica, jak nosić?
fot. istock.com
12.04.2021
Dominika Stanisławska

Z tego artykułu dowiesz się m.in.

  • jak nosić trampki i spódnicę;
  • trampki i spódnica - przykładowe stylizacje.

Wiosna zawitała do nas na stałe mimo kilku śnieżnych epizodów. To czas, kiedy wyciągamy z szafy lżejsze ubrania, a ciężkie, zimowe buty ustępują miejsca trampkom.
Zobacz więcej: Jak przetrwać do lata? A na przykład kupując tę przepiękną, dzianinową sukienkę ZARA

Trampki i spódnica - doskonały, wiosenny look

Trendy często są wynikiem niekonwencjonalnych połączeń, mieszanką kontrastujących kolorów lub objętości, przeciwieństwem równowagi i mixem tego, co znamy. Trampki są jednymi z najmodniejszych butów. Od lat biją rekordy popularności, bo pasują do wszystkiego, ale to wygoda przyniosła im taką sławę. Obecnie trampki to szerokie pojęcie, które coraz mniej kojarzy się z typowymi butami, które kojarzymy jeszcze z lat. 90. XX wieku.

Trampki to obuwie określające współczesny dynamizm, komfort i dobry smak. W zależności od wzorów i kolorów można stworzyć z nich naprawdę bardzo dobre, casualowe dodatki.

Trampki noszone ze spódnicą

Od lat 90. do dziś trampki i spódnice przechodziły różne metamorfozy. Jednak moda lubi do nas wracać, a w ostatnich miesiącach czuć wpływ lat 80. i 90. XX na obecne trendy. Trampki i krótka spódnica to romans ze szczęśliwym zakończeniem, ale rozpoczyna się nieśmiały flirt między seakersami a dłuższymi spódnicami - midi i maxi. Stylizacja typowo sportowa, a nadal kobieca. Co do tego? Dobrze sprawdzą się jeansowe, luźne kurtki oraz krótkie, skórzane okrycia.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie