Elektryzujący look bez elektryzowania się włosów? Tak, to możliwe!

Zadbaj o siebie, swoje włosy i swoją stylizację z BABYLISS®
Elektryzujący look bez elektryzowania się włosów? Tak, to możliwe!
Linia Hydro Fusion od BaByliss®
02.04.2021
Katarzyna Lemanowicz

W tym roku powinnaś skupić się na sobie. Należy ci się to po 2020. Zacznij od tego, co możesz poprawić sama, w domu. Dieta, zdrowie, spacery. Na pewno nigdy nie warto także zapominać o swoich włosach. Wygładzone, miękkie i odżywione nie tylko sprawią, że poczujesz się lepiej, ale także pewniej.

Zadbaj o elektryzującą stylizacją bez elektryzujących się włosów z BaByliss®

Każda z nas chce już zapomnieć o 2020, o roku, który z 2 tygodni ograniczeń przedłużył się do 12 miesięcy. Praca na kilka etatów, dzielenie czasu pomiędzy zadania służbowe i domowe, a do tego stałe wypełnianie sobie czasu nowymi wyzwaniami. 2020 to także trudne warunki pogodowe, a ciągłe spędzanie czasu w domu także nie wpływało na nas pozytywnie. Ani na nasze włosy.

Zobacz więcej: Zapomnij o puszeniu się włosów!

Dlatego w tym roku warto postawić na siebie i skupić się na tym, aby poprawiać sobie życie. Oczywiście możesz zacząć od odpowiedniej diety, ćwiczeń, zajęć, których nigdy nie podejmowałaś, a także spacerów na świeżym powietrzu. Wszystkim nam tego brakuje, a wiosenna aura aż zachęca do wyjścia z domu.

Wiosna to także wyższe temperatury, co oznacza, że możemy zapomnieć o czapkach. Zarówno one, jak i ostatnie mrozy nie pomagały naszym włosom. Dlatego teraz przyszedł czas, aby o nie zadbać.

Wiosenne porządki na głowie

Po zimie, nadmiernym ogrzewaniu domu i ciągłym noszeniu czapki Twoim włosom należy się regeneracja. Po pierwsze powinnaś wspomóc się odpowiednimi maseczkami, olejami i odżywkami, które je wzmocnią. W przypadku rozdwojonych końcówek trzeba je ściąć i ostatecznie skrócić fryzurę. Musisz także zastanowić się nad swoimi sprzętami w łazience.

Odpowiednie narzędzia do pielęgnacji włosów to połowa sukcesu. Dlatego wraz z budzącą się do życia przyrodą warto pomyśleć o urządzeniach, które zadbają o życie naszej fryzury, a do tego umożliwią łatwą stylizację.

Linia Hydro Fusion od BaByliss® to rozwiązanie, które zapewnia naturalne nawilżenie i połysk włosów. Dzięki temu włosy są nie tylko gładkie, ale także zwiększają swoją objętość. Wszystko dzięki Advanced Plazma Technology, profesjonalnemu systemowi plazmowo-jonowemu. Emituje on jony dodatnie i ujemne, które zamykają otoczki włosa i rozkładają cząsteczki wody podczas suszenia.

Obecnie w ramach linii Hydro Fusion BaByliss® oferuje 2 urządzenia. Jedno z nich to suszarko-lokówka obrotowa Big Hair. Poza wyżej wymienioną technologią wyróżnia ją duża moc - 700W. Co więcej, dzięki niej nawet elektryzujące się włosy stają się nawilżone i natychmiast opadają. Suszarko-lokówka sprawdza się przy różnych rodzajach włosów, dzięki 2 ustawieniom temperatury i prędkości. Naturalny efekt stylizacji zapewnia obrotowa szczotka z miękkim, mieszanym włosiem o średnicy 50 mm.

Suszarko - lokówka

Drugie urządzenie z serii to suszarka do włosów BaByliss® Hydro Fusion 2100. Wyróżnia się niepowtarzalnym designem oraz silnikiem HTDC o mocy 2100 W, który jest lżejszy i generuje 2-krotnie większe ciśnienie niż zwykły silnik DC. Dzięki temu szybko i skutecznie wysuszy włosy. Urządzenie ma także 3 ustawienia temperatury i 2 ustawienia prędkości oraz jest wyposażone w chłodny nawiew.

Suszaka Babyliss

 

Linia Hydro Fusion od BaByliss® jest dostępna wyłącznie w sklepach Media Expert i RTV Euro AGD.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie