Wyobraź sobie świat, w którym ceni się wolność, indywidualność, szerzy pokój i miłość.

Brzmi doskonale?
Wyobraź sobie świat, w którym ceni się wolność, indywidualność, szerzy pokój i miłość.
22.03.2021
Katarzyna Lemanowicz

W artykule dowiesz się:

  • o najnowszej kolekcji Tie Dye marki Crocs;
  • na czym polega technika Tie Dye;
  • co jest najmodniejsze w sezonie wiosna/lato 2021

Działania marki Crocs od dawna skupiają się wokół szerzenia idei równości w każdej dziedzinie życia. Promuje ludzi z każdego zakątka świata bez względu na ich dokonania.

Najnowsza kolekcja Tie Dye marki Crocs

Baw się kolorami, wyraź siebie, pokaż swój sposób patrzenia na otaczający cię świat.

Crocs - kolekcja Tie Dye

Technika Tie Dye

Tie Dye czyli dosłownie zawiąż-pofarbuj to technika nieregularnego barwienia, która charakteryzuje się użyciem nasyconych kolorów. Jest modnym trendem z lat 70-tych. Wielu artystów uważa, że jest to rodzaj sztuki, która pozwala wyrazić siebie poprzez zastosowanie abstrakcji. Szybko  zagościła w świecie mody, zwłaszcza wśród marek streetwearowych. Tie-dye, czyli nierównomierne farbowanie ubrań, swoje korzenie ma w najciekawszej modowo dekadzie XX wieku, czyli na przełomie lat 60. i 70. Barwny wzór idealnie wpasował się w psychodeliczną estetykę hippie, a poza tym był to świetny sposób do wykorzystania starych ubrań i odkrycia ich na nowo. Czyli dokładnie tak jak jest to modne teraz. My jednak Tie-dye najbardziej kojarzymy z latami 90. Wtedy t-shirty i bluzy farbowane za pomocą tej techniki były na topie. Często trendy z wybiegu nie trafiają na ulice, jednak trendsetterki od razu pokochały ubrania Tie-dye. W sezonie wiosna/lato 2021 marka Crocs przedstawia swój klasyczny produkt w wielobarwnej odsłonie zgodnie z gorącym trendem sezonu. 
Crocs - kolekcja Tie Dye

Spersonalizowany Crocs

Klasyczny but, kolorowy print i spersonalizowane przypinki Jibbitz- taki zestaw to oryginalny produkt, który zapewnia Ci niepowtarzalność. Dzięki łatwości zakładania i zdejmowania zapewnisz swoim butom unikatowy wygląd każdego dnia. Crocs to obuwie dające ci komfort noszenia i wyrażania siebie. Baw się modą niezależnie od panujących trendów czy nowości na światowych wybiegach. Do takich butów idealnie pasują skarpetki w podobny wzór, albo gładkie, spokojne stylizacje z prostymi ubraniami. Jest to idealny wzór na wiosenno letni sezon.
Crocs - kolekcja Tie Dye
Najnowsza kolekcja jest dostępna na stronie crocs.pl oraz we wszystkich sklepach stacjonarnych marki

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie