[Super NEW] Tommy Hilfiger Impact Intense - nowy i bardziej intensywny! Idealny dla twojego mężczyzny!

Zupełnie nowa woda perfumowana dla mężczyzn
[Super NEW] Tommy Hilfiger Impact Intense - nowy i bardziej intensywny! Idealny dla twojego mężczyzny!
16.03.2021
Katarzyna Lemanowicz

Woda perfumowana Tommy Hilfiger IMPACT INTENSE to hołd dla nowoczesnych mężczyzn, którzy pragną zmieniać świat.  

Tommy Hilfiger Impact Intense

IMPACT INTENSE to zapach przeznaczony dla tych, którzy mierzą wysoko i nie obawiają się rzucić wyzwania temu, co znane i bezpieczne. Zapach, który elektryzuje zmysły i zachęca do ambitnych marzeń, wytrwałości w ich realizacji i przekraczania zastanych granic. Woda perfumowana nawiązująca do oryginalnej wody toaletowej IMPACT łączy nuty cierpkiego czerwonego jabłka z głębią żywicy wzbogaconej akordem bursztynowego kasztana oraz zrównoważonej Akigalawood® - pikantnym, drzewnym ekstraktem paczuli.

Zobacz więcej: "Go For IT" – marka IT Cosmetics startuje z globalną kampanią

Szklany flakonik o opływowych kształtach zachwyca nowym, intensywnym gradientem głębokich barw, a u nasady nakrętki w kształcie litery T umieszczono charakterystyczne dla marki TOMMY HILFIGER zestawienie czerwieni, bieli i granatu. Wystarczy nacisnąć bok wieczka, by flakonik zamienił się w poręczną buteleczkę, nieodłącznego towarzysza w każdej, najdalszej nawet podróży.

Tommy Hilfiger - nowy zapach

Promująca zapach kampania muzyczna, w której prym wiodą przełomowi artyści z całego świata wciela w życie wizję przyświecającą stworzeniu IMPACT. Z bisami powracają angielski piosenkarz, kompozytor i gitarzysta James Bay, urodzony w Kolumbii i dorastający w Miami autor i wykonawca piosenek Sebastian Yatra oraz niemiecki piosenkarz Wincent Weiss.

 

Woda perfumowana w sprayu IMPACT INTENSE sprzedaży w perfumeriach Douglas i na douglas.pl w marcu 2021 w sugerowanej cenie detalicznej 50 ml/260 zł., 100 ml/350 zł.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie