Nowa kampania adidas wspiera wszystkie kobiety! Bez wyjątku!

Watch us move oraz kolekcja formotion, którą w Polsce promuje Ewa Chodakowska & Vanessa Florczak
Nowa kampania adidas wspiera wszystkie kobiety! Bez wyjątku!
09.03.2021
Katarzyna Lemanowicz

W nieustannym dążeniu do tego, by sport należał do wszystkich, niezależnie od wieku, pochodzenia społeczno-ekonomicznego i kulturowego czy umiejętności sportowych, adidas przedstawia Watch Us Move - długoterminową kampanię stworzoną, by lepiej wspierać kobiety w sporcie.

Watch Us Move adidas - szczegóły

Kampanię Watch Us Move oraz nową kolekcję adidas Formotion w Polsce promuje Ewa Chodakowska, która wzięła udział w niezwykle klimatycznej sesji zdjęciowej razem ze swoją siostrzenicą Vanessą Florczak.
Razem z Vanessą wzięłyśmy udział w kampanii adidas Watch Us Move, ponieważ wspieranie siły kobiet i siostrzanej solidarności jest nam niezwykle bliskie. Cieszę się, że po raz pierwszy miałam możliwość pracy z Vanessą, ponieważ jest dla mnie ogromną inspiracją i wspieram jej działania całym sercem. Chciałabym, żeby dzięki tej kampanii, dziewczyny odkryły w sobie swobodę, która pozwoli im cieszyć się sportem bez względu na to, co myślą inni – powiedziała Ewa Chodakowska.
Kobiety często czują się oceniane podczas uprawiania sportu, wstydzą się swojego wyglądu i nie chcą trenować w miejscach publicznych. adidas zachęca do tego by to zmienić.
adidas - nowa kolekcja

Czas przestać przejmować się tym co myślą inni, więc #NIECHPATRZĄ.

Watch Us Move - #NIECHPATRZĄ to kampania w duchu body positivity, która zachęca wszystkie kobiety do tego, by nie bały się ruchu, wspierały siebie nawzajem i były wobec siebie solidarne. Watch us Move to radość jaką daje swobodny ruch.
Kolekcja adidas Formotion została opracowana przez całkowicie żeński zespół projektantek. Zapewnia maksymalne wsparcie, jednocześnie oferując wygodne dopasowanie, które płynnie współpracuje z ciałem w ruchu.
Nowa kolekcja adidas
Czerpiąc inspirację z technologii shapewear, legginsy Formotion wykorzystują stopniowaną kompresję opartą na mapowaniu ciała i badaniach ruchu, by zapewnić precyzyjne wsparcie tam, gdzie jest najbardziej potrzebne. Strefy kompresji mają różną intensywność i są strategicznie rozmieszczone wokół talii i bioder, podczas gdy dzianina o wysokiej rozciągliwości wokół nóg i łydek zapewnia swobodę ruchów bez żadnych ograniczeń.
Kolekcja adidas watch us move
Kolekcja adidas Formotion została stworzona z szybkoschnącego materiału Aeroready, który zapewnia sportowcom uczucie suchości i komfortu oraz z PRIMEGREEN - serii wysokowydajnych materiałów pochodzących z recyklingu, które zawierają co najmniej 40% materiałów pochodzących z recyklingu.
adidas watch us move
 
Kolekcja adidas Formotion jest dostępna na https://www.adidas.pl/odziez-trening oraz w wybranych sklepach stacjonarnych adidas.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie