Co powiesz na militarny trend w dziecięcej garderobie?

Sinsay Army Girl & Cargo Boy: militarny trend dla najmłodszych
Co powiesz na militarny trend w dziecięcej garderobie?
Sinsay.com
18.02.2021
Katarzyna Lemanowicz

Najnowsze propozycje od Sinsay powstały z myślą o wprowadzeniu militarnego trendu do dziecięcej garderoby.

Kolekcja Army Girls&Cargo Boy

Została zaprojektowana dla dziewczynek oraz chłopców do lat dwunastu i pozwala na tworzenie wygodnych, codziennych stylizacji. 

Sinsay - nowa kolekcja

Chłopięca odsłona nowej kolekcji z linii Kids inspirowana była trendem cargo w sportowym wydaniu. Widać to po praktycznych fasonach, wśród których obok wygodnych bojówek pojawiają się dresowe bluzy, denimowe joggersy i klasyczne t-shirty. Dominujące kolory obejmują typowo militarne odcienie khaki i oliwkową zieleń, które przełamują intensywnie pomarańczowe akcenty. Charakter kolekcji podkreślają też nadruki i funkcjonalne detale, takie jak motywy moro i ozdobne suwaki.

Kolekcja Sinsay

Propozycje dla dziewczynek przedstawiają militarny trend w mniej oczywistym wydaniu. Wskazują na to dominujące odcienie różu, które zdobią nawet dziewczęcą wersję motywu moro. Tak jak w przypadku kolekcji dla chłopców, fasony są bardzo uniwersalne i obejmują bojówki, denimowe spodnie i kurtki oraz dresowe komplety.

Kolekcja Sinsay dla dzieci

Na uwagę zasługują okrycia wierzchnie, wśród których nie zabrakło błyszczącej puchówki w różowe moro ani klasycznej parki w przewrotnym, miętowym odcieniu. Kolekcję uzupełniają praktyczne dodatki: trampki, kolorowe nerki i zabawne czapki.

 

Kolekcja Army Girl & Cargo Boy jest już dostępna w wybranych salonach Sinsay i na www.sinsay.com.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie