[Super NEW] Minipaleta cieni do powiek i peeling do twarzy - nowości w Sephora

Sephora zaskakuje kolejnymi nowościami! Pięknie napigmentowane cienie do powiek i rewelacyjny peeling do twarzy! Szczegóły koniecznie sprawdź poniżej!
[Super NEW] Minipaleta cieni do powiek i peeling do twarzy - nowości w Sephora
OLEHENRIKSEN Lemonade Smoothing Scrub
11.02.2021
Katarzyna Lemanowicz

Nowości w drogeriach SEPHORA

#1 SEPHORA collection - Pocket Palette - Minipaleta Cieni Do Powiek

Kolekcja mini palet cieni do powiek zapewniająca niekończącą się zabawę od SEPHORA COLLECTION! Wybierz paletę barw odpowiednią dla siebie spośród odcieni niebieskiego, śliwkowego, ciepłego brązu i chłodnego brązu. W skład każdej z palety wchodzi 6 cieni do powiek.
Cena: 55 zł - kupisz TUTAJ!

Sephora cienie do powiek

#2 OLEHENRIKSEN - Lemonade Smoothing Scrub - Peeling do twarzy

Odświeżający i złuszczający peeling, który natychmiastowo wygładza skórę oraz zmniejsza widoczność porów. Zawiera kwasy AHA, ekstrakt ze skórki cytryny oraz cukier. Ten odświeżający peeling o podwójnym działaniu złuszcza chemicznie i mechanicznie. Silne działanie kwasów AHA pomaga oczyścić i usunąć martwy naskórek, a puder ze skórki cytryny i peeling cukrowy delikatnie usuwają szorstkość cery. Dodatkowo bazylia i rumianek pomagają uspokoić i ukoić skórę.
Nałożyć na wilgotną skórę i delikatnie wmasować. Pozostaw do 2 minut przed spłukaniem lub spłucz od razu. Stosować 2-3 razy w tygodniu.
Cena: 135 zł/90 g - kupisz TUTAJ!

Olehenriksen - peeling do twarzy

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie