Newbie wprowadza kolekcję ślubną

Ubrania zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.
Newbie wprowadza kolekcję ślubną
fot. istock.com
09.02.2021
Dominika Stanisławska

Newbie Dreamy Wedding to kolekcja limitowana, na którą składają się romantyczne sukienki zarówno dla panny młodej, jak i druhny, a także dopasowane stroje dla małych druhen i małych drużbów w wieku 0–8 lat oraz wszystkie niezbędne akcesoria. W kolekcji znajdują się również zaproszenia, bileciki oraz wizytówki, które klienci mogą bezpłatnie pobrać ze strony głównej Newbie. Wszystko po to, aby zapewnić wyjątkowe doznania ślubne.
Zobacz więcej: KappAhl wprowadza na rynek nową markę odzieżową

Newbie wprowadza kolekcję ślubną

- Inspiracji szukaliśmy wśród przepięknych tradycyjnych koronek, tkanin oraz zdjęć ślubnych z minionych lat. Chcemy zainspirować do świętowania czarująco skromnego, rustykalnego wesela - małej i kameralnej uroczystości dla szczęśliwej pary i ich najbliższych - mówi Maja Olsbo, Creative Designer w Kids & Newbie.
materiał prasowy
fot. Materiał prasowy

Kolekcja Newbie Dreamy Wedding jest romantyczna i zachwycająco prosta w swoim uroku – jest to ponadczasowa, ale nostalgiczna kolekcja, wyprodukowana z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS. Kolekcja jest niezwykle delikatna i subtelna, w naturalnych odcieniach i stonowanymi wzorami.

Tworząc kolekcję Newbie, nasz zespół projektantów zawsze powraca do istoty marki. Oznacza to połączenie nostalgii i piękna ze skrupulatną dbałością o szczegóły, zawsze z silnym naciskiem na zrównoważony rozwój - mówi Anne-Charlotte Lindquist, Brand & Assortment Manager for Newbie.
Zobacz więcej: Nawet w dresie możesz wyglądać elegancko

Pomysł kolekcji ślubnej wyewoluował z głosów oddanego kręgu klientów Newbie, którzy darzą nasze kolekcje szczególnym sentymentem. Jak zawsze stawiamy na dzieci, choć z tej okazji nasi projektanci Newbie stworzyli również dopasowane ubrania dla Panny Młodej. To właśnie sprawia, że kolekcja jest tak wyjątkowa.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie