Najczęściej wyszukiwane trendy w modzie w 2020 roku

Google mówi, że były to głównie swetry oversize.
Najczęściej wyszukiwane trendy w modzie w 2020 roku
fot. istock.com
17.12.2020
Dominika Stanisławska

Zbliża się koniec roku, ale zanim to nastąpi przed nami jeszcze kilkanaście dni. Trwają wielkie podsumowania, liczenie zysków i głównie strat w 2020 roku. Branża modowa również sprawdza, w czym najbardziej chcieli chodzić użytkownicy i jakie były najczęstsze wyszukiwania w przeglądarce Google.
Zobacz więcej: Jak odświeżyć garderobę na rok 2021?

Najczęściej wyszukiwane trendy w 2020 roku

#1 Sweter oversize

Mimo pandemii, izolacji i pracy zdalnej wiele z nas nadal chciało pozostać w obrębie tego co modne, dlatego hasło „sweter oversize”, był najczęściej wyszukiwanym produktem w 2020 roku. Stanowi on doskonałe połączenie z spodniami i spódnicą.

#2 Sneakersy

Sneakersy to jedne z najbardziej pożądanych obecnie butów, dlatego znalazły się na 2. miejscu w wyszukiwarce. Nadają do wyjścia do parku, sklepu i do szybkiego załatwienia spraw na mieście. Wraz z nimi wyszukiwano także trampki, które od kilku lat są obowiązkowym obuwiem na ulicach.
Wraz z nimi wyszukiwano także trampki, które od kilku lat są obowiązkowym obuwiem na ulicach.
fot. istock.com

#3 Długie buty

Długie buty już w zeszłym roku były jedną z najmodniejszych części garderoby, a najsłynniejsi projektanci tylko udowodnili, że można je zakładać do najróżniejszych stylizacji. Możesz je nosić w połączeniu ze spódnicą, lub z leginsami i swetrami oversize.

#4 Długie spódnice

Obcisła czy plisowana? Nie ma znaczenia. Długie spódnice to kolejny trend, którego szukali użytkownicy Internetu. Latem wszystkie stylizacje były dobierane pod długą spódnicę, w każdej możliwej wersji i w połączeniu na wszystkie możliwe sposoby. Widać, że hit lat 70. XX wieku wraca do łask. Czy kolejne lato również będzie należało do długich spódnic?

#5 Szerokie spodnie

Kolejnym bardzo pożądanym elementem garderoby ze względu na jego wygodny i szykowny charakter były szerokie spodnie. Stały się obsesją wielu kobiet w ostatnich miesiącach. Idealne na wyjście, ale także do codziennego ubioru. Pasują do tych, którzy muszą spędzać długie dni w domu pracując.
Zobacz więcej: Te ubrania inspirowane bajkowym hitem zachwycą twoje dziecko!

#6 Płaszcze maxi

Jedne z najbardziej cenionych okryć wierzchni zyskały popularność ze względu na całkowite przykrycie tego, co mamy pod nim. Biorąc pod uwagę trudne czasy, zapewne dres lub piżamę. W połączeniu z długimi butami nawet wyjście po bułki sprawi, że poczujesz się niezwykle modnie, zwłaszcza teraz, gdy rzadziej wychodzimy z domu, a każde wyjście jest wielkim wydarzeniem.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie