HOUSE SWEET HOUSE - świąteczna kolekcja House jest iście magiczna!

Wszędzie dobrze, ale w... House najlepiej
HOUSE SWEET HOUSE - świąteczna kolekcja House jest iście magiczna!
fot. Bartek Wieczorek
06.12.2020
Katarzyna Lemanowicz

Nowa świąteczna kolekcja marki jest już dostępna online, a w niej całe mnóstwo pomysłów na prezenty dla całej rodziny. Bez wątpienia każdy pokocha ją od pierwszego kliknięcia. Świąteczne szaleństwo - czas start.

Świąteczna kolekcja HOUSE

W tym wyjątkowym okresie najważniejsze jest bycie razem, ale czym byłyby święta bez zwariowanych i kolorowych swetrów z gwiazdkowymi motywami! Projektanci marki House przygotowali zabawne oraz urocze wzory dla niej, dla niego i dla najmłodszych. Na miękkie dzianiny i ciepłe bluzy trafiły renifery, misie, piernikowe ludziki, śnieżynki, a nawet złośliwy Grinch. Piżamy z tym zielonym stworem to hit tego sezonu. W końcu po intensywnych przygotowaniach do świąt nie ma nic lepszego niż piżama i relaks w gronie najbliższych. Dodatkowo pod choinką nie może zabraknąć T-shirtów, skarpet oraz gadżetów z bożonarodzeniowymi aplikacjami i deseniami. W House można znaleźć także wiele gotowych zestawów prezentowych w ozdobnych opakowaniach, a nawet coś dla czworonogów. Jest w czym wybierać!

Zobacz więcej: Błyszcz jak prawdziwa gwiazda, nawet w swoim domu!

Świąteczna kolekcja house

fot. Bartek Wieczorek. Sweter świąteczny damski - cena 89,99zł, sweter świąteczny dziecięcy - cena 69,99zł

Świąteczna kampania House nawiązuje do estetyki zimowego kurortu oraz domowego, rodzinnego klimatu. W obu przypadkach pełne radości zdjęcia wykonał Bartek Wieczorek. Przed jego obiektywem pojawił się m.in. zwycięzca zeszłorocznej edycji Top Model – Dawid Woskanian. Anna Witko przygotowała scenografię, w której wykorzystała rekwizyty vintage, przywołujące nostalgiczne wspomnienia.

Kolekcja świąteczna house

fot. Bartek Wieczorek. Piżama męska Grinch - cena 99,99zł, piżama damska Grinch - cena 79,99zł, piżama dziecięca Grinch - cena 59,99zł

Świąteczna kolekcja marki HOUSE

fot. Bartek Wieczorek. Sweter z reniferem damski - cena 79,99zł.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie