Buty, dzięki którym twoje dziecko zapragnie wrócić do szkoły!

Crocsy sa wygodne i praktyczne, ale te personalizowane będą prawdziwym hitem!
Buty, dzięki którym twoje dziecko zapragnie wrócić do szkoły!
fot. Instagram @crocspoland
21.08.2020

Czy twojemu dziecku zdarzało się wrócić z przedszkola w cudzych crocsach? To wysoce prawdopodobne, zwłaszcza, że wiele dzieci ma w swojej szafie przynajmniej jedną parę tych butów. To chyba najbardziej uniwersalne obuwie: idealnie sprawdzają się w szkole, w przedszkolu, na plaży i do zabawy w domu czy w ogrodzie. Są niezwykle wygodne i bardzo łatwo je wyczyścić.

Zabawne i inspirujące przypinki do butów Crocs

Jak pomóc dziecku odróżnić jego crocsy od butów koleżanek i kolegów z klasy? Ozdobić Jibbizt'ami! To kolorowe przypinki, często z motywem postaci z bajek, dotychczas kojarzone jako elementy ozdobne crocs'ów przeznaczonych dla dzieci. Dzięki wybranemu przez siebie elementowi ozdobnemu na butach twoje dziecko z pewnością odróżni je od innych crocs'ów w szatni. Z kolei nastolatek wyrazi swoje zainteresowania i pasje sportowe, muzyczne i wiele innych.

fot. materiały prasowe

Jibbitzy to także super opcja dla całkiem dorosłych, którzy mają dziecięcą radość w sobie. Ostatnio pojawiło się mnóstwo nowych wzorów przypinek, więc możesz sama zainspirować się tym stylem i zaprojektować ozdoby do twoich własnych crocsów! Uwielbiasz podróże? Czeka na ciebie przypinka z palemką albo kaktusem. Kochasz żeglarstwo? Przypinka w kształcie kotwicy idealnie wyrazi tę pasję! Twoje spersonalizowane crocs'y z jibbitz'ami pozwolą ci wyróżnić się z tłumu z zabawny sposób. Pokażą, że masz do siebie dystans i śledzisz najnowsze trendy, bo swoimi nowymi, oryginalnymi crocsami pochwaliło się już wiele gwiazd Instagrama!

fot. materiały prasowe

Crocsy w ciągu ostatnich kilku lat nabrały znaczenia w świecie mody. Udało się to w dużej mierze dzięki współpracy z takimi markami, jak Balenciaga, Christopher Kane, Alife czy Post Malone. Najwięksi celebryci bawią się kolorami i symbolami Crocs. Te buty zawsze wzbudzały skrajne emocje: albo je kochasz albo nienawidzisz. My zdecydowanie je uwielbiamy!

Przypinki do butów Crocs – świetny pomysł na zabawny prezent!

Przypinki z pewnością wywołają uśmiech na twarzy twoich bliskich, jeżeli podarujesz je z ważnych dla nich okazji. Przykłady? Koniczynka na szczęście przed maturą, torcik na urodziny albo serduszko, które w najprostszy sposób wyrazi miłość do Twojej pociechy.

fot. materiały prasowe

Klasyczne chodaki Crocs kosztują od 119,90 zł, przypinki Jibitz 14,99 i możesz je kupić w promocyjnych zestawach po 3 sztuki. Więcej wzorów znajdziesz na stronie www.crocs.pl. Przypinek szukaj w zakładce Jibbitz.

 

A my już dziś zapowiadamy konkurs, w którym do wygrania będą oryginane buty Crocs! Marzy ci się twoja własna para? Regularnie odwiedzaj nasz serwis i śledź nas na Instagramiei i Facebooku!

 

Materiał powstał we współpracy z marką Crocs.

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie