WOW! Dla wszystkich fanów Harrego Pottera - wyjątkowa kolekcja H&M

Ubrania inspirowane magicznym światem!
WOW! Dla wszystkich fanów Harrego Pottera - wyjątkowa kolekcja H&M
fot. Materiały prasowe H&M
06.08.2020
Katarzyna Lemanowicz

Oficjalna premiera pierwsze książki o Harrym Potterze miała miejsce 26 czerwca 1997 roku. Od ponad 23 lat urzeka każdego kto po raz pierwszy zetknie się z tym magicznym światem. 

Swoją przygodę z książkami i filmami o Harrym Potterze rozpoczęłam dość późno - tak naprawdę mój mąż rozkochał mnie nie tylko w sobie - śmiech - ale też w tej historii. Kiedy po paru miesiącach spotykania się usłyszał, że nigdy wcześniej nie czytałam książek i nie oglądałam filmów o Harrym Potterze postanowił natychmiast ze mną nadrobić te zaległości. I przepadłam. Uwielbiam do dziś - mimo, że dosłownie przed chwilą stuknęło mi 37 lat!

Co rusz, wielkie koncerny tworzą limitowane kolekcje z Harrym, Hermioną i Ronem, a także pozostałymi bohaterami sagi w roli głównej.

I kiedy zobaczyłam TĘ KOLEKCJĘ zaniemówiłam - H&M i magiczny świat Harrego Pottera. Szczerze mówiąc - to must have szafy każdego fana serii! W ofercie znajdziemy ubrania zarówno dla mniejszych dzieci jak i tych starszych. 

Kolekcja H&M i Harry Potter

Zobacz poniżej co wpadło w moje oko. Dobra wiadomość jest taka, że w przypadku większości rzeczy dostępna jest jeszcze pełna rozmiarówka. To co, zamawiamy?

H&M i Harry Potter

Bluza - cena: 39,99zł, legginsy: 49,99zł

Piżama H&M

Piżama - cena: 49,99zł

Gumki do włosów H&M

Gumki do włosów - cena: 22,99zł

Bluza H&M i Harry Potter

Bluza - cena: 79,99zł

Piżama H&M i Harry Potter

Piżama - cena: 79,99zł

Top H&M

Top z nadrukiem - cena: 49,99zł

Czapka i szalik

Czapka i szalik - cena: 69,99zł

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie