Czarne legginsy - jak je nosić? 3 rewelacyjne stylizacje!

Ręka do góry, która z nas nie ma w szafie czarnych legginsów?
Czarne legginsy - jak je nosić? 3 rewelacyjne stylizacje!
fot. Instagram @naomiboyer
06.08.2020
Katarzyna Lemanowicz

Zgadłam! Ani jedna - śmiech - kochane SuperMamy, czarne legginsy to swojego rodzaju must have naszych szaf. I nie, nie dlatego, że podążamy za trendami i śledzimy każdy fashion week. 

Zdradzę wam sekret - te czarne legginsy to istne wybawienie. A jeśli już są to legginsy z wyższą talią, które wygładzają ten lekko zaokrąglony brzuszek to już pełnia szczęścia. 

Nie znam kobiety, która nie miałaby w szafie takich legginsów tylko pytanie jest inne - jak je nosić?

TikTok już dawno przestał być aplikacją, w której znajdziemy prześmiewcze, zabawne filmiki. To kopalnia rewelacyjnych pomysłów, inspiracji i propozycji tworzenia stylizacji, z których grzech nie skorzystać. I kiedy trafiłam na ten filmik, na którym pokazane jest z czym i jak łączyć czarne, z podwyższoną talią, gładkie legginsy zakochałam się w tych stylizacjach. 

Prawda jest taka, że legginsy to temat dość kontrowersyjny - my kobiety je kochamy, mężczyźni patrzą na nie z lekkim powątpiewaniem i szyderstwem. Trudno! Codzienność sprawia - szczególnie ta od kilku miesięcy - że ubieramy rzeczy wygodne, casualowe, takie w których czujemy się swobodnie. 

Nie trzymam was już dłużej w niepewności, sprawdźcie koniecznie poniżej...

Czarne legginsy - jak je nosić?

@naomiboyer

3 Ways To Style Leggings ##fashion ##style ##tiktokfashion ##howto ##wfh ##loungewear

♬ original sound - naomiboyer

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie