Myślisz o kupnie depilatora Philips Lumea? Teraz możesz go wynająć!

Philips Lumea to gładkie ciało bez bólu i podrażnień, nawet przez pół roku.
Myślisz o kupnie depilatora Philips Lumea? Teraz możesz go wynająć!
fot. Materiał prasowy Philips
16.07.2020

Zastanawiasz się, czy metoda depilacji światłem jest na pewno dla ciebie i czy przynosi oczekiwany efekt? Teraz możesz sama sprawdzić skuteczność jej działania już od 99 zł miesięcznie – wynajmij Philips Lumea i ciesz się gładką skórą!

fot. Materiały prasowe Philips

O jedwabiście gładkiej skórze zawsze i w każdym momencie marzy wiele z nas, szczególnie, gdy zbliża się lato. Dotychczasowe metody walki z włoskami, jakie stosowałaś mają jednak minusy: efekty są chwilowe, towarzyszy im ból i podrażnienia. Philips Lumea to sposób na skuteczną i bezpieczną depilację w domowym zaciszu. Od teraz na Twoich zasadach – w programie z możliwością rezygnacji lub wykupu w dowolnym momencie, bez umowy i kaucji!

Jak wynająć Philips Lumea?

Program wynajmu Philips Lumea został przygotowany z myślą o komforcie, prostocie jego działania i minimum formalności. Pierwszym krokiem jest rejestracja na stronie internetowej. Nie jest pobierana kaucja, umowa nie jest zawierana, musisz jedynie zaakceptować prosty regulamin. Urządzenie dostarczane jest bezpłatnie na wybrany adres, bez opłat przebiegnie też jego zwrot lub wymiana.

O tym, jak używać Philips Lumea, dowiesz się z aplikacji z harmonogramem zabiegów – przeprowadzi Cię przez depilację tak, żebyś była zadowolona z rezultatów. W każdej chwili możesz zrezygnować z wynajmowanego urządzenia. Philips zakłada, że rezygnacja nastąpi wtedy, kiedy uznasz, że po prostu musisz mieć Lumeę na własność – w każdej chwili możesz ją wykupić.

Koszt wynajętego produktu spada wraz z upływem czasu wynajmu, a aktualna cena zakupu będzie widoczna dla Ciebie na Twoim koncie wynajmu. Załóż więc konto, zamów urządzenie i spodziewaj się rewolucji w pielęgnacji!

Depilacja Philips Lumea to sprawdzona metoda

Philips Lumea poprzez delikatne impulsy światła wprowadza mieszki włosowe w stan uśpienia, dzięki czemu z każdym zabiegiem jest ich coraz mniej. Gwarantuje do 92% redukcji owłosienia[1] już po trzecim użyciu, a seria 12 zabiegów z depilatorem Philips Lumea pozwala uzyskać efekt gładkiej skóry utrzymujący się aż do 6 miesięcy[2].

fot. Materiały prasowe Philips

Nogi, pachy, a może wąsik lub bikini? Nie musisz wybierać. Philips Lumea posiada specjalnie wyprofilowane nasadki dla depilacji na wszystkich obszarach ciała. W modelu Lumea Prestige BRI959 dostępne są aż cztery: do ciała, do pach, do okolic bikini oraz do twarzy. Nie musisz też obawiać się skutków ubocznych: urządzenie Philips Lumea posiada czujnik SmartSkin, który pomaga dobrać właściwy poziom intensywności zabiegu do Twojego odcienia skóry.To oznacza, że depilacja z tym urządzeniem jest dla Ciebie całkowicie bezpieczna.

Przyznaj sama, że to bardzo zachęcająca opcja!

 

 

[1] Przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów; mierzone na nogach, efekty mogą być różne u różnych osób.

[2] Średnia redukcja owłosienia na nogach na poziomie 78% po pełnej serii 12 zabiegów, obiektywne badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 48 kobiet.

 

Materiał partnera

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie