Rzeczy, których nie wolno robić dzieciom księcia Williama

Po przeczytaniu tej listy z pewnością zaczniecie im trochę współczuć królewskiego pochodzenia...
Rzeczy, których nie wolno robić dzieciom księcia Williama
fot. instagram.com @kensingtonroyal
23.04.2020

Księżna Kate i książę William starają się robić wszystko, aby zapewnić swoim dzieciom normalne dzieciństwo. Uznają jednak tradycje, które narzuca im królewskie pochodzenie oraz etykieta.

Czego nie wolno ich dzieciom robić, a do czego są przyuczane od najmłodszych lat?

George i Charlotte podczas oficjalnych spotkań nie mogą siadać do stołu z rodzicami dopóki nie opanują "sztuki uprzejmej rozmowy". Mają oddzielne miejsce do jedzenia, z innymi dziećmi.

Księżna Kate i książę William nie zgadzają się na korzystanie swoich dzieci z iPada, tłumacząc im, że są to zabawki dla dorosłych. Zachęcają swoje dzieci do spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz pobudzania wyobraźni w naturalny sposób.

Książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Louis uczą się wdzięku i bycia grzecznymi oraz zawsze zadowolonymi praktycznie... od urodzenia.

Rzeczy, których nie wolno robić dzieciom księcia Wiliama
fot. bazaforum.com.pl

Mają też obowiązek uczestniczyć w królewskich przyjęciach weselnych. Nie wolno im natomiast grać w gry planszowe, w tym Monopol. Dorosłym również się tego zabrania.

Rodzina królewska nie otwiera prezentów w pierwszy dzień świąt, tylko wymienia się podarunkami podczas herbaty w Wigilię Bożego Narodzenia.

Kiedy książę George skończy 12 lat, będzie musiał podróżować bez swojego taty. Dwoje książąt nie może podróżować razem tym samym samolotem. Ta zasada dotyczy również księcia Louisa.

Każde z dzieci królewskich musi płynnie mówić w przynajmniej 2 językach. Mówi się, że książę George potrafi już m.in. liczyć po hiszpańsku.

Chłopcom zabrania się też noszenia długich spodni - są one wyznacznikiem klasy średniej, a nie arystokracji. Dotyczy to księcia George'a i Louisa, ale Charlotte też nigdy nie była widziana w spodniach.

Uważacie te zasady za słuszne czy raczej przesadzone?

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie