Czy księżniczka Charlotte nie może nosić spodni?

Nikt jeszcze nie widział księżniczki w spodniach. Czyżby etykieta jej tego zabraniała?
Czy księżniczka Charlotte nie może nosić spodni?
fot. instagram.com @kensingtonroyal
24.04.2020

Niegdyś dziewczynek nie ubierano w spodnie, szczególnie długie. Były one zarezerwowane dla płci męskiej i nie było w tym niczego nadzywczajnego.

Dzisiaj jednak trudno w chłodny dzień szukać dziewczynki, która męczy się w sukience, tylko ze względu na upodobania.

Jednak w rodzinie królewskiej nadal przestrzega się starych zasad i tradycji. Internauci zwrócili uwagę na to, że księżniczka Charlotte, podobnie jak jej brat książę George, nie są widywani w długich spodniach. I kiedy dwór odniósł się do tradycji związanej z krótkimi spodenkami u chłopców, tak nikt nie skomentował tego ubioru u księżniczki.

Zobacz więcej: Rzeczy, których nie wolno robić dzieciom księcia Williama.

Księżniczka Charlotte jest zawsze widywana w klasycznych, dziewczęcych sukienkach. Nie powiemy, wygląda to bardzo uroczo i prezentuje się świetnie. Jednak jak twierdzi Rachel Riley, projektantka ubrań dziecięcych, która ubierała niegdyś księcia George'a, na oficjalnych spotkaniach takie stroje podkreślają formalność wydarzenia. Królewskie dzieci mają oddzielną garderobę na wyjścia oficjalne i na co dzień.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kensington Palace (@kensingtonroyal)

Nie zdradziła, czy w szafie księżniczki Charlotte znajdują się jeansy czy wygodne legginsy. Wygląda na to, że sukienki są wyborem księżnej Kate, która bardzo ceni sobie dobry gust w ubiorze. Sama też raczej stroni od spodni.

Myślicie, że z tym też jest związana jakaś tradycja brytyjskiego dworu?

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie