Jedna zasada jakiej koniecznie muszą przestrzegać książęce nianie

Książę William i księżna Kate wyraźnie zaznaczają, że w tym temacie nie tolerują niesubordynacji!
Jedna zasada jakiej koniecznie muszą przestrzegać książęce nianie
fot. Instagram @kensingtonroyal
29.04.2020
Katarzyna Lemanowicz

Wszyscy wiedzą, że książę William i księżna Kate zwracają ogromną uwagę na wychowanie swoich dzieci i zawsze starają się, aby osoby opiekujące się ich dziećmi, miały pełną świadomość ich zasad.

Jedna zasada jakiej koniecznie muszą przestrzegać książęce nianie

Nianią księcia Louisa jest Maria Borrallo, która pochodzi z Palencii w północnej Hiszpanii, gdzie uczyła się w prestiżowej szkole Norland College w Batch, znanej z wyjątkowego poziomu szkolenia. To tam przyszłe nianie uczą się szycia, gotowania oraz zmiany pieluch, a także szkolą się w zakresie pierwszej pomocy, nie tylko niemowlakom, oraz samoobrony. W opiece nad dziećmi Maria ma duże doświadczenie - wcześniej zajmowała się podopiecznymi brytyjskich milionerów i arystokratów, a przed księciem sprawowała opiekę również nad jego rodzeństwem: księciem Georgem i księżniczką Charlotte.

Zobacz więcej: Jak księżna Kate zgubiła nadprogramowe kilogramy po ciąży?

W ramach szkolenia w elitarnym instytucie absolwenci są również uczeni, że klaps ani bicie nie jest w żadnym stopniu metodą wychowawczą a dziecko "nigdy nie jest niegrzeczne". Według nauki szkoły każdy kto stosuje karę cielesną, nie tylko wobec dzieci, zostanie wydalony ze szkoły. 

Nauka ze szkoły zbiega się z tym, czego nie tolerują wobec swoich niań księżna Kate oraz książę William - zabraniają oni bowiem kategorycznie bicia swoich dzieci. Nic więc dziwnego, że niani dla swoich dzieci szukali wśród absolwentów Norland College. Szacuje się, że Maria zarabia rocznie około 40 tysięcy funtów.

Myślicie, że rodzina królewska wyznaje słuszne zasady wychowywania dzieci?

 

The Duke and Duchess of Cambridge, Prince George, Princess Charlotte, and The Duke and Duchess of Sussex arrive for the christening of Prince Louis at the Chapel Royal PA

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Zobacz więcej: Dowiedz się, czy księżniczka Charlotte może nosić spodnie?

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Lidia (Ocena: 5) 31.07.2020 16:57
Chciałabym spróbować takiej pracy. Sama jestem nianią i też kształciłam się w tym kierunku w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych, ale to musi być zupełnie inny rodzaj odpowiedzialności.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie