Co księżna Kate nosi w torebce?

Wszystkie mamy zrozumieją, dlaczego ciągle nosi te rzeczy ze sobą...
Co księżna Kate nosi w torebce?
fot. Instagram @kensingtonroyal
04.05.2020
Katarzyna Lemanowicz

Księżna Kate jest taką samą mamą jak każda z nas. W wywiadach nieustannie powtarza, że chce swoje Maluchy wychować w miarę normalnie, zupełnie tak, jak robiła księżna Diana. Pomijając to, że pół świata śledzi jej każdy krok. I jej dzieci też.

Ostatni pamiętny mecz polo w Tetbury dał mediom wiele tematów do rozmów. Wśród nich znalazła się także... torebka księżnej. 

Co księżna Kate nosi w torebce?

Wszystko dzięki Maluchom, które bezustannie sięgały do jej torebki, odsłaniając całą jej zawartość. Co zauważyli w niej fotoreporterzy?

Odpowiedź okazała się zbyt banalna dla niektórych, by w to uwierzyć. Nie było tam luksusowych kosmetyków ani drogich akcesoriów. Była za to masa skarbów należących do księcia George'a i księżniczki Charlotte. Wśród nich znalazły się takie rzeczy jak plastikowe kajdanki dla kowboja, zabawka pikawka do kompletu oraz zabawkowe telefony. Były też przekąski i woda dla Dzieci oraz chusteczki nawilżające, które zawsze ratują mamy przy małych brudaskach.

Cóż, nie znamy Mamy, która nie posiadałaby podobnej zawartości. Można do tego jeszcze dorzucić skarpetkę do kompletu oraz inne, przypadkowo wrzucone przez Malucha drobiazgi, kawałki chrupków i mamy komplet!

A co znajduje się w waszych torebkach, Mamusie?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie