Czy Kim Kardashian jest wyluzowaną mamą?

Ten filmik dowodzi, że bardzo. I wygląda na to, że North też jest zadowolona!
Czy Kim Kardashian jest wyluzowaną mamą?
fot. Instagram @kimkardashian
04.05.2020
Katarzyna Lemanowicz

Opinii o Kim Kardashian jest tyle, co ludzi na świecie. Można zarzucać jej wiele, jednak z tego, co można zaobserwować na jej Instagramie (poza wyjątkami w postaci dorabiania rzęs swoim dzieciom w photoshopie), widać, że stara się być dobrą mamą i poświęcać dzieciom tyle uwagi, ile to możliwe w jej zabieganym, celebryckim życiu. 

Wspominając też wywiad Kim dla Harpers Bazaar, nie trudno oprzeć się wrażeniu, że naprawdę tak jest. Celebrytka na pytanie, co by zrobiła, gdyby mogła być przez jeden dzień niewidzialna, odpowiedziała... że podsłuchiwałaby i śledziła swoje dzieci, bo jest bardzo ciekawa tego, jakie myśli chodzą im po głowach. Zaskoczeni?

Zobacz więcej: Co księżna Kate nosi w torebce?

My nie bardzo! Tym bardziej nie ma dla nas niczego dziwnego w nowym viralu Kim, na którym jej córka North... wysmarowała sobie twarz paletką cieni do oczu, z najnowszej kolekcji celebrytki.

I wiecie co? Kim nie wygląda jakby bardzo ją to zdenerwowało. Wręcz ze stoickim spokojem podchodzi do Dziecka, nieco humorystycznie prosi córkę, aby przestała.

Myślicie, że to dobre metody wychowawcze?

 

The newest KKW tutorial will have you looking so fire. (: @kimkardashian)

A post shared by E! News (@enews) on

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie