Kolejna fit mama chwali się brzuszkiem po ciąży... [FOTO]

... i wcale nie jest to sześciopak!
Kolejna fit mama chwali się brzuszkiem po ciąży... [FOTO]
fot. Instagram @tiffhall_xo
29.05.2020
Katarzyna Lemanowicz

Fit mamy, które pokazujemy udowadniają, że warto zadbać o kondycję fizyczną w ciąży, gdyż potem łatwo wraca się do formy. Instagramowe celebrytki pokazują, jak ćwiczą, a zaledwie kilka tygodni po porodzie świeca płaskim brzuszkiem. W imię motywacji do działania zaburzają obraz ciała kobiety po porodzie. Wiele pań niestety nie radzi sobie ze zmianami, jakie zachodzą w ciele i nie chodzi o lenistwo, ale o psychikę. Niektóre kobiety potrzebują więcej czasu, inne dość naturalnie nawet bez ćwiczeń wracają do smukłej sylwetki. Oczywiście jestem za sportem w ciąży i po porodzie, ale przede wszystkim dla lepszego samopoczucia i dla samej siebie. Pokazywanie sześciopaku niespełna miesiąc po porodzie? Często robi to więcej złego niż dobrego.

Powrót do figury sprzed ciąży

Jak się okazuje bycie fit mamą nie zawsze kończy się tak cukierkowo. Tiffiny Hall jest znaną fit celebrytek i gwiazdą australijskiego show Gladiators.

Tiffiny mimo że ćwiczyła w ciąży, miesiąc po porodzie nie ma sześciopaku... ale chwali się brzuszkiem równie chętnie, jak mięśniami.

"Czuję, że nie mogłabym być szczęśliwsza. Patrzę na Arnolda i wiem, że to ja stworzyłam tego małego Ninja! Moje ciało to zrobiło. Widzę to właśnie w ten sposób, jestem silniejsza niż kiedykolwiek. Ninja są we wszystkich rozmiarach i kształtach, ale celem jest praca nad szczęściem, nie rozmiarem." - napisała pod jednym ze zdjęć  zamieszczonym na Instagramie po porodzie.

Fantastyczna postawa! Warto ćwiczyć, warto pracować, ale przede wszystkim być dumnym z tego, czego dokonało ciało i dać sobie czas!

Zobacz więcej: Tak Anna Lewandowska wygląda 10 dni po porodzie

ciało po porodzie
 
ciało po porodzie
 
ciało po porodzie
 
ciało po porodzie
 
ciało po porodzie
fot. Instagram @tiffhall_xo

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie