Julia Wieniawa nie przestaje zaskakiwać!

W nowej kampanii pokazuje swój wdzięk i humor, zaskakując fanów swoją nietypową rolą.
Julia Wieniawa nie przestaje zaskakiwać!
18.06.2024
Katarzyna Lemanowicz

Julia Wieniawa to utalentowana aktorka młodego pokolenia. Nieustannie olśniewa polski show-biznes swoją wszechstronnością. W ostatnim czasie piękną Julię można było podziwiać w wielu projektach – od roli jurorki w "Mam Talent", przez kampanię dla luksusowej marki biżuterii Apart, aż po współpracę z L'Oréal. Niedawno aktorka zachwyciła wszystkich na czerwonym dywanie w Cannes.

Julia Wieniawa ponownie zaskakuje

Teraz Julia ponownie zaskakuje, występując w nowej kampanii „Bank ludzi Revolutnych” dla Revolut Bank. Spoty reklamowe z jej udziałem są pełne humoru i pokazują, jak za pomocą aplikacji Revolut radzić sobie w różnych życiowych sytuacjach. Julia w tej kampanii urzeka nie tylko swoim wdziękiem, ale także dystansem do siebie i poczuciem humoru.

Kampania „Bank ludzi Revolutnych” ma na celu zachęcenie Polaków do korzystania z innowacyjnych funkcji płatności Revolut. Julia pokazuje, jak łatwo można wymieniać waluty, dzielić się wydatkami z bliskimi czy zapewnić bezpieczeństwo swoim kartom płatniczym. Jej udział w tej kampanii to doskonały wybór, nie tylko ze względu na jej popularność, ale również na jej życiową zaradność i zdolność do przełamywania schematów.

Julia Wieniawa to przykład osoby, która ciężko pracuje na swój sukces, co widać w jej licznych projektach i intensywności działań. Kampania Revolut z Julią Wieniawą to kolejny dowód na to, że aktorka nie boi się wyzwań i zawsze dąży do osiągnięcia swoich celów. Jej zaangażowanie w ten projekt jest również świetnym przykładem na to, jak można łączyć humor z ważnymi przesłaniami dotyczącymi finansów.

Czy mieliście już okazję zobaczyć nowy spot z Julią?

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie