"Możecie do mnie mówić Baronowa" - Sandra Kubicka wyszła za mąż!

Sandra Kubicka i Aleksander Baron stanęli na ślubnym kobiercu.
"Możecie do mnie mówić Baronowa" - Sandra Kubicka wyszła za mąż!
fot. Instagram @sandrakubicka
11.04.2024
Katarzyna Lemanowicz

O czym modelka poinformowała za pomocą mediów społecznościowych. Długi wpis opisujący to piękne wydarzenie i relacja zdjęciowa zachwycają. 

Sandra Kubicka i Aleksander Baron wzięli ślub

To jedna z najgorętszych par polskiego show - biznesu. Już wkrótce powitają na świecie dziecko, a tu dzisiaj taka wiadomość. Pod koniec 2023 roku, Aleksander padł na kolana przed Sandrą i oświadczył się. Kolejnym krokiem w tej pięknej, miłosnej historii jest ciąża modelki, o czym mówiła tak: "moje największe marzenie właśnie się spełnia i to dzięki tobie Alek Baron".

Dosłownie kilkanaście godzin temu, Sandra dodała na swój profil instagramowy relację ze ślubu cywilnego. Całość uzupełnia niezwykle wzruszający wpis:

"06.04.2024 w 50 rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam patrząc na dziadka który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć.. mój mąż 🕊️.To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam."


fot. Instagram @sandrakubicka

Serdecznie gratulujemy!

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Ola (Ocena: 5) 13.04.2024 21:21
Super! Gratulacje i życzę dużo dzieci. Warto stosować żel wspomagający poczęcie PreFert!
odpowiedz
Polecane dla Ciebie