Sienna Miller w drugiej ciąży!

Aktorka pochwaliła się już całkiem sporym brzuszkiem.
Sienna Miller w drugiej ciąży!
fot. Forum.com
23.08.2023
Katarzyna Lemanowicz

Sienna aktualnie spędza urlop na Ibizie, na zdjęciu widać brzuszek całkiem sporych rozmiarów. Musimy przyznać, że aktorka wygląda przepięknie, do tego stylowe, brązowe bikini, granatowe pareo i do tego złota biżuteria.

Sienna Miller w drugiej ciąży

Sienna jest aktualnie w związku z Oli Greenem, 26-letnim aktorem. Pierwsze informacje o ich relacji pojawiły się w lutym 2022 roku. Sienna od dość dawna mówiła, że marzy o drugim dziecku. Całkiem niedawno zdecydowała się zamrozić jajeczka. Aktorka jest już mamą 10-letniej Marlove ze związku z Tomem Sturridgem.

fot. Forum.com

Sienna nie ukrywa, że macierzyństwo to jest to co kocha najbardziej. W wywiadzie dla brytyjskiego Vogue’a podkreślała, ile radości płynie z rodzicielstwa: „uwielbiam być matką. To jest to co robię najlepiej” – przyznała Sienna.

fot. Forum.com

Z kolei w wywiadzie dla Elle UK przyznała, że zdecydowała się zamrozić komórki jajowe po tym, jak po trzydziestce poczuła ogromną presję, by mieć więcej dzieci: „Biologia jest niezwykle okrutna wobec kobiet. W wieku 40 lat zdecydowałam się zamrozić trochę jajeczek. Jestem spokojna”.

Gratulujemy!

 

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie