14-letnia córka Nataszy Urbańskiej wyprowadza się z domu?!

Nie za wcześnie na samodzielność?
14-letnia córka Nataszy Urbańskiej wyprowadza się z domu?!
fot. Forum.com
10.07.2023
Katarzyna Lemanowicz

Tak przynajmniej donosi jeden z tygodników. Podobno przeprowadzka ma związek z przyszłą karierą dziewczynki. Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza w grudniu skończyła 14 lat, a w czerwcu podeszła do egzaminu ósmoklasisty i ze świetnym wynikiem ukończyła szkołę podstawową.

Jak sugeruje tygodnik „Na żywo” Kalina Józefowicz dalszą naukę chcę kontynuować w szkole musicalowej w Londynie. Podobno dziewczynka jest zachwycona występami na scenie i to jest kierunek, który chce w przyszłości obrać.

Wyprowadzka – co myśli Natasza Urbańska?

Podobno znani rodzice nie spodziewali się takiego obrotu sprawy. Wiedzieli, że córka chce podążać zawodowo ich śladem. I choć na początku temat wyprowadzki latorośli był powodem wielu dyskusji, tak ostatecznie Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz postanowili wspierać decyzję córki i realizację jej marzeń.

Jak podsumowała Natasza Urbańska: Nie będziemy jej zabraniać, tylko musi być pewna, że to jej droga. Na razie podąża naszym szlakiem. Ma silny charakter i jest bardzo zdyscyplinowana, a to w tym zawodzie podstawa.

Co powiedziałabyś swojemu dziecku, gdyby wyszło z taką propozycją?

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie