Serena Williams długo zwlekała z powiedzeniem córce Olympii o drugiej ciąży

Dlaczego? Powód był jeden, sprawdź o co chodziło!
Serena Williams długo zwlekała z powiedzeniem córce Olympii o drugiej ciąży
fot. Forum.com
12.05.2023
Katarzyna Lemanowicz

Serena Williams drugą ciążę ogłosiła światu podczas tegorocznej MetGali. Tenisistka dość długo zwlekała z potwierdzeniem plotek, a w ostatnim wywiadzie wyjawiła, że również jej pierwsza córka dowiedziała się dość późno o ciąży.

Serena Williams o drugiej ciąży

Powodem takiej decyzji było to, że dziewczynka – 5-letnia Olympia nie umie dochować tajemnicy. Co więcej w tym samym wywiadzie opowiedziała o wzlotach i upadkach macierzyństwa, a szczególnie relacji tenis – rodzina i konieczności wybrania tego co jest najważniejsze.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Serena Williams (@serenawilliams)

Serena o zakończeniu kariery poinformowała w sierpniu 2022 roku. Powodem była chęć spędzania więcej czasu z rodziną. 7 krotna zwyciężczyni Wimbledonu przyznała, że niechętnie odchodziła od gry w tenisa, a ten temat był niemalże tematem tabu w domu i nikt nie mógł z nią rozmawiać. Williams przyznała, że nigdy nie chciała wybierać między tenisem a rodziną. Podkreśliła, że nie jest to sprawiedliwe, bo pewnie, gdyby była mężczyzną, nie musiałaby wybierać i grałaby do dziś.

Można by wysnuć teorię, że Williams nie jest szczęśliwa, a ciąża z pierwszą córką to był najgorszy czas. Nic bardziej mylnego. Serena przyznała, że kocha być kobietą i uwielbiała każdą sekundę bycia w ciąży z Olympią. „Byłam jedną z tych kobiet, które uwielbiały być w ciąży i pracowały do dnia, w którym musiałam zgłosić się do szpitala:

 

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Ania (Ocena: 5) 14.05.2023 12:30
Ja tam nie wyobrażam sobie mieć dzieci. Polecam antykoncepcję mechaniczną - błonę dopochwową Caya
odpowiedz
Wanda (Ocena: 5) 14.05.2023 12:23
Moim zdaniem kobieta powinna mieć łatwy i szybki dostęp do pomocy ginekologicznej. W oczekiwaniu na wizytę, warto zaglądać na stronkę o kobiecych problemach związanych ze zdrowiem oraz o planowaniu potomstwa i antykoncepcji - naturalnaplodnosc !
odpowiedz
Polecane dla Ciebie