Lenka Klimentova szczerze o porodzie!

Pokazała intymne zdjęcia z porodówki.
Lenka Klimentova szczerze o porodzie!
fot. Instagram @lenkakliment
31.03.2023
Katarzyna Lemanowicz

Jak przyznaje, już teraz wie, że na poród nie da się przygotować i że wyobrażała sobie to wszystko zupełnie inaczej.

Lenka Klimentova o porodzie

W grudniu 2022 roku Lenka i Jan Klimentovie zostali rodzicami uroczego synka. Dopiero teraz, te kilka miesięcy po porodzie, Lenka postanowiła podzielić się szczerym i wzruszającym wpisem dotyczącym porodu.

O ciąży tancerki, para poinformowała w czerwcu ubiegłego roku, a w grudniu powitali na świecie synka, któremu nadali imię Cristian. Od czasu narodzin, szczęśliwi rodzice regularnie publikują wzruszające kadry z życia. Kilka dni temu na profilu Lenki pojawił się piękny wpis i zdjęcia z porodu.

Z wpisu wynika, że Lenka miała w planach naturalny poród, ale jak to przy porodach bywa, nie jesteśmy nigdy wszystkiego w 100% zaplanować. Tancerka potwierdziła, że dziecko przyszło na świat przez cesarskie cięcie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lenka Klimentová (@lenkakliment)

Miało być inaczej… Tego nie da się zaplanować. Teraz już wiem. Zanim to przeszłam, nie wiedziałam, nie wierzyłam, nie znałam się i nie oceniałam nigdy! Teraz tym bardziej za wszystkie kobiety, które jakimkolwiek sposobem urodziły albo będą rodzić, trzymam kciuki. Jesteście dzielne i najsilniejsze! Ja jestem bogatsza o jedno doświadczenie i na pewno nie było łatwo i to, że teraz tańczę, ćwiczę i wyglądam, że jest wszystko w porządku, nie znaczy, że tak jest, bo czasami też boli. Czasami też jest ciężko, ale jesteśmy silne i damy radę, bo musimy dla naszych dzieci, one są dla nas najważniejsze. Już nigdy nie będzie tak samo, jak kiedyś, ale będzie inaczej, będzie pięknie i będzie zawsze dla kogo żyć!”  – napisała w poście.

Komentarze pod postem potwierdziły tylko to, jak my kobiety jesteśmy fantastyczne i jakimi bohaterkami jesteśmy!

 

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie