Czesław Mozil o ojcostwie: Nigdy nie będę tatą!

Muzyk zapewnia, że to w świadoma decyzja!
Czesław Mozil o ojcostwie: Nigdy nie będę tatą!
fot. Forum.com/Czesław Mozil z żona Dorota Mozil
16.03.2023
Katarzyna Lemanowicz

Czesław Mozil wraz z żoną Dorotą wzięli udział w programie „Azja Express”. W jednym z odcinków wyjawili, że nie planują powiększać rodziny. Dodał, że tacierzyństwo to coś, co w ogóle go nie pociąga i że jest to decyzja w stu procentach omówiona z żoną.

Czesław Mozil o ojcostwie

I choć para już odpadła z programu „Azja Express” to w ostatniej rozmowie w „Dzień dobry TVN” rozwinęli wątek rodzicielstwa, a w zasadzie decyzji o rezygnacji z posiadania potomstwa. Określili, że jest to ich świadoma decyzja – świadoma bezdzietność. Dodatkowo podkreślili, że nikt nie powinien być zmuszany do rodzicielstwa, a decyzja o posiadaniu dzieci należy tylko do samych zainteresowanych.

Muzyk podczas rozmowy wspomniał słowa osób z otoczenia, które twierdziły, że tacierzyństwo i poczucie tego instytnktu to kwestia czasu i że kiedyś do tej decyzji dorośnie: „Bardzo często słyszałem, że dorosnę do ojcostwa, a ja mówiłem, że nie, że nigdy nie będę ojcem”.

Co na to żona muzyka? Nie ukrywa, że jest zadowolona z takiej decyzji i z tego jak układa się ich wspólne życie. Co więcej podkreśliła, że wielokrotnie obserwuje rodziców, którzy nie dają rady, a potem przyznają, że nie nadają się do bycia rodzicem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Czesław Mozil (@czeslaw.mozil.oficjalne)

Bardzo ważne jest rozmawianie na wiele różnych tematów i poddawanie pod dyskusję różnych punktów widzenia, stylów życia. Co sądzicie o świadomej rezygnacji z rodzicielstwa?

 

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie