Blake Lively na pierwszym spacerze po urodzeniu czwartego dziecka!

Wygląda olśniewająco!
Blake Lively na pierwszym spacerze po urodzeniu czwartego dziecka!
fot. Forum.com
01.03.2023
Katarzyna Lemanowicz

Blake Lively wraz z Ryanem Reynoldsem od ponad 10 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Para doczekała się już czwórki dzieci, z czego to ostatni powitali na świecie zaledwie kilka tygodni temu. 

Blake Lively na pierwszym spacerze po porodzie

Trzeba przyznać, że małżeństwo pilnie strzeże swojej prywatności i do mediów przedostaje się tylko to, na co Bale i Ryan pozwalają. Nie inaczej jest tym razem. Para nie publikuje zdjęć swoich dzieci (8-letni James, 6-letnia Inez, 3-letnia Betty) i tak samo przy okazji czwartego dziecka, nie zrobiła wyjątku. Nadal nie wiadomo jakiej jest płci i jak dostało na imię. To, że Blake urodziła dziecko świadczy zdjęcie zrobione przy okazji finału Super Bowl, gdzie aktorka jest już bez ciążowego brzuszka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Blake Lively (@blakelively)

Paparazzi przyłapali dumnych i przede wszystkich szczęśliwych rodziców na spacerze. Nieoficjalne wyjście, pierwszy raz po narodzinach czwartego dziecka. Blake wygląda świetnie, naturalnie. Zupełnie na luzie.

fot. Forum.com

A wam jak się podoba?

Polecane wideo

Komentarze (3)
Ocena: 3.67 / 5
gość (Ocena: 1) 06.03.2023 21:12
Kto to jest blejk liwely do ch....ja?
odpowiedz
Renata (Ocena: 5) 03.03.2023 16:03
Też czasami się zastanawiam jak będę wyglądać po urodzeniu maluszka. ale póki co muszę skupic się na kompletowaniu wyprawki. mam już kilka rzeczy z sensillo, trochę ubranek i innych przydatnych rzeczy.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.03.2023 13:25
rejnolds zdecydowanie zapomina o dniu nóg
odpowiedz
Polecane dla Ciebie