Maja Bohosiewicz podejmuje temat spowiadania się dzieci!

W dosadnych słowach skomentowała proces spowiedzi dzieci, czy ma rację?
Maja Bohosiewicz podejmuje temat spowiadania się dzieci!
fot. Instagram @majabohosiewicz
24.02.2023
Katarzyna Lemanowicz

Od dłuższego czasu, Maja Bohosiewicz to bizneswomen, ale także właścicielka ogromnej społeczności na Instagramie, gdzie niejednokrotnie podejmuje ważne tematy i w dość kontrowersyjny, ale i dosadny sposób je komentuje.

Maja Bohosiewicz podejmuje temat spowiadania się dzieci!

Nie inaczej było tym razem, kiedy na tapetę wzięła temat spowiedzi i wiary. Ujawniła szokujące słowa księdza i tym samym ostrzegła rodziców. Na Instagramie napisała: „Nie jestem katoliczką, ale część mojej rodziny owszem. Bardzo szanuję religie innych i chodzę na ślub, komunie czy chrzty moich bliskich”.

Maja podkreśliła, że ma przyjemne wspomnienia ze szkoły katolickiej, ale uderzyło ją smutne wyznanie Marty Śliwickiej – blogerki i instagramerki. Postanowiła je udostępnić na swoim profilu. Blogerka kulinarna cofnęła się do czasów szkolnych, gdy na przykład ksiądz fotografował i dotykał dziewczyny podczas pracy w Kopenhadze, albo opowiedziała o nieprzyjemnej spowiedzi u tego duchownego, który wypytywał ją o „stosunki z chłopcami.”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maja Bohosiewicz - Kwaśniewska (@majabohosiewicz)

Marta Śliwicka skomentowała powyższe tak: "Tyle się mówi o chronieniu dzieci przed obcymi, a nadal, nawet ludzie, których uważam za bardzo świadomych, pozwalają obcej osobie na wypytywanie 9-letnich dzieci o ich największe tajemnice" .

Maja Bohosiewicz udostępniła jej wyznanie i potwierdziła, że wie, że nie należy uogólniać, ale trzeba być czujnym. Zasugerowała swoim obserwującym, by rozmawiać z dziećmi, że ksiądz to tylko człowiek, która może przekraczać granice i ważne by o tym informować. Wypowiedź zakończyła tym, żeby uczyć dzieci, gdzie są te granice.

Polecane wideo

Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 25.02.2023 12:39
Według mnie każda kobieta powinna mieć łatwy i szybki dostęp do pomocy ginekologicznej. W oczekiwaniu na wizytę, warto zaglądać na stronkę o kobiecych problemach związanych ze zdrowiem oraz o planowaniu potomstwa i antykoncepcji - naturalnaplodnosc !
odpowiedz
basia (Ocena: 5) 25.02.2023 12:24
Bardzo polecam naturalną metodę antykoncepcji w formie kontroli cyklu i wyznaczania dni płodnych za pomocą termometru owulacyjnego Cyclotet MySense
odpowiedz
Polecane dla Ciebie