Aleksandra Żebrowska pokazuje rozstępy po ciąży!

Odważne zdjęcia!
Aleksandra Żebrowska pokazuje rozstępy po ciąży!
fot. Instagram @olazebrowska
24.02.2023
Katarzyna Lemanowicz

Wczoraj Aleksandra wrzuciła zdjęcie, gdzie na jej piersi leży najmłodsza córeczka. Czego możemy dopatrzyć się na zdjęciu? Tego dowiesz się poniżej!

Aleksandra Żebrowska pokazuje rozstępy po ciąży

Aleksandra Żebrowska słynie z dużego dystansu do siebie i często dzieli się na Instagramie rzeczywistym wyglądem ciała po czterech ciążach. Nie inaczej jest tym razem. Aleksandra publikując zdjęcie z córeczką pokazała, że na jej biuście widnieją rozstępy jeszcze z czasów pierwszej ciąży, czyli z 2010 roku.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Aleksandra, publikując to zdjęcie zachęcała swoje obserwatorki do kupna biustonosza jej firmy, podkreślając, że produkt: wygląda na coś, dzięki czemu nie wypadną żadnym bokiem moje cycki. Dodała, że biustonosz ten jest odpowiedni również dla pań po pięćdziesiątce. Reklamując dalej potwierdziła, że: cycki, nawet duże, wyglądają w tym staniku super!

Przekonuje was taka reklama?

Polecane wideo

Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 26.02.2023 23:40
Smash
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.02.2023 12:49
Niezależnie od metod i długości starań, trzeba regularnie kontrolować i zapisywać cykle, mi pomaga zapis na monitorze płodności Afrodyta Smart z aplikacją na telefon.
odpowiedz
Ola (Ocena: 5) 25.02.2023 12:40
Ja moge napisać, że po połogu moze być ciężko. Nie mogłam uprawiać seksu, bałam się , że mąż się ode mnie oddali. Okazało się, że ból związany był ze skurczeniem pochwy. Kupiłam rozszerzacze pochwy Femila, które całe szczęście pomogły
odpowiedz
Ida (Ocena: 5) 25.02.2023 12:26
Z doświadczenia moge napisać, że po połogu moze być ciężko. Nie mogłam uprawiać seksu, bałam się , że mąż się ode mnie oddali. Okazało się, że ból związany był ze skurczeniem pochwy. Kupiłam rozszerzacze pochwy Femila, które całe szczęście pomogły
odpowiedz
Polecane dla Ciebie