Paris Hilton ujawniła imię syna!

Trzeba przyznać, że jest bardzo oryginalne...
Paris Hilton ujawniła imię syna!
fot. Instagram @parishilton
23.02.2023
Katarzyna Lemanowicz

Miesiąc temu, dość nieoczekiwanie Paris Hilton powiadomiła świat, że została mamą. Wraz z mężem, Carterem Reumem powitali na świecie syna. Dziecko urodziła surogatka, a imię do tej pory było nieznane.

Paris Hilton ujawniła imię dziecka

Paris w 2021 roku wyszła za mąż, za biznesmena Cartera Reuma, a w styczniu powitali na świecie pierwsze dziecko – synka, którego imienia do dzisiaj nie chcieli zdradzić.

Okazuje się, że wraz z mężem wybrali dość oryginalne imię o mitologicznym znaczeniu. Na swoim Instagramie opublikowała post, w którym wyjaśniła skąd pomysł na imię i co oznacza.

Celebrytka przyznała, że wraz z mężem chcą nazwać synka Phoenix. Ponoć to imię wybrała już lata temu, kiedy przeglądała miasta, kraje i stany na mapie: Phoenix ma kilka dobrych odniesień w popkulturze, ale ważniejsze jest to, że jest to ptak, który płonie i powstaje z popiołów.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)

W jednym z podcastów, Paris przyznała, że pragnie, żeby jej syn dorastała ze świadomością, że tragedia i triumfy krążą wokół nas przez całe życie, i że powinno nam to dawać wielką nadzieję na przyszłość.

Dziedziczka hotelowej fortuny powiedziała, że jej syn ma na imię Phoenix Hilton Reum. Dodała, że wraz z mężem są dumni, z faktu, że mogli przywitać go na świecie.

Paris przyznała również, że imię dziecka nie było znane nikomu z bliskich przez kilka dni od narodzin: nawet moja mama, siostra, moi najlepsi przyjaciele, nikt nie wiedział dosłownie imienia syna, dopóki ten nie skończył tygodnia.

Jak wam się podoba takie imię?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)

 

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie