Joanna Krupa rozstała się z mężem?!

Zobacz co zdradziła w ostatnim wywiadzie!
Joanna Krupa rozstała się z mężem?!
fot. Instagram @joannakrupa
22.02.2023
Katarzyna Lemanowicz

Podczas jednego z ostatnich eventów, Joanna Krupa udzieliła wywiadu serwisowi Viva.pl. Rozmowa zeszła na temat jej małżeństwa. Co powiedziała? Dowiedz się poniżej!

Joanna Krupa rozstała się z mężem?

Na pytanie zadane przez redaktora serwisu, dotyczące jej małżeństwa, oraz tego, że w ostatnim czasie o Douglasie Nunesie, mówi: „ojciec dziecka”, a nie „mąż” czy „ukochany”, Joanna odpowiedziała, że: „myślę, że to jest temat na następny czas. Duży temat. Na dziś mogę tylko powiedzieć, że to jest ojciec mojego dziecka”.

Czyżby czarne chmury zawisły na małżeństwem celebrytki i faktycznie doszło do rozstania? Wygląda na to, że coś jest na rzeczy. Reporter Viva.pl kontynuował temat i zapytał Joannę, czy wciąż dzieli swoją codzienność z mężem, ta odpowiedziała, że „mieszkają pod jednym dachem”. W dalszej części rozmowy podsumowała, że to nie jest moment, w którym chciałaby się koncentrować na temacie jej związku, ale na pewno następnym razem powie więcej.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Pikanterii dodaje fakt, że Krupa rozgląda się za domem w Polsce i na razie tłumaczy tę decyzję tym, że przy kolejnych wizytach w ojczyźnie wolałaby się zatrzymywać we własnym gniazdu, niż w hotelach czy u przyjaciół.

Na koniec Joanna wyznała, że jej marzeniem jest spędzać pół roku w Polsce, a kolejne 6 miesięcy w Los Angeles, ale jak powiedziała: Niestety nie decyduję sama. Asha ma jeszcze ojca.

 

Przeczytaj również:

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie