Sylwia Nowak jest w ciąży!

Radosną wiadomością podzieliła się na swoim Instagramie.
Sylwia Nowak jest w ciąży!
fot. Instagram @sylvianovak_
17.02.2023
Katarzyna Lemanowicz

Sylwia opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Co więcej artystka wrzuciła do sieci utwór, który celebruje jej błogosławiony stan.

Sylwia Nowak w ciąży

„Od dziecka moimi dwoma najważniejszymi marzeniami była rodzina i muzyka, dlatego bardzo chciałam podzielić się moim „szczęściem” właśnie poprzez muzykę”.

Sylwia rozpoczynała swoją karierę medialną w dość osobliwej produkcji stacji Viva Polska – Miłość na bogato. Natomiast od dłuższego czasu muzyka jest na pierwszym miejscu i to właśnie tam realizuje się zawodowo. Na Instagramie śledzi ją ponad 200 tysięcy osób i kiedy opublikowała wzruszający post o tym, że wkrótce zostanie mamą, gratulacji nie ma końca.

Sylwia Nowak

fot. Instagram @sylvianovak_

Przy okazji informacji o ciąży Sylwia promuje utwór „Szczęście”, który jak sama mówi zaczęła pisać 2 lata temu, gdy po raz pierwszy podczas starań o dziecko pojawiła się nadzieja: „wtedy ta nadzieja zgasła, a utwór odłożyłam na półkę. Wróciłam do niego, teraz gdy w grudniu dowiedzieliśmy się, że nasze marzenie o powiększeniu rodziny, o które w sumie walczyliśmy 3 lata, w końcu się realizuje. Utwór zawiera całą paletę emocji, które towarzyszyły mi przez tę długą i trudną drogę, aż do, teraz gdy czuję już spokój”.

Piosenka „Szczęście” dostępna na platformach: Spotify, Tidal i YouTube!

Gratulujemy!

 Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie