Co o macierzyństwie sądzi Adele? Tak szczera nigdy nie była!

Piosenkarka wielokrotnie podkreślała, że macierzyństwo to jej najważniejsza rola życiowa.
Co o macierzyństwie sądzi Adele? Tak szczera nigdy nie była!
fot. Instagram @adele
07.02.2023
Katarzyna Lemanowicz

Ale czy zawsze jest tak kolorowo i szczęśliwie? Trzeba przyznać, że Adele potrafi trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy i decydować co i kiedy ma ujrzeć światło dzienne. O tym, że Adele była w ciąży z Simonem Koneckim, dowiedzieliśmy się dopiero po porodzie, w 2012 roku. Następnie piosenkarka zrobiła sobie dość długą przerwę w karierze.

W 2019 roku Adele rozwiodła się z ojcem dziecka i później wielokrotnie w wywiadach powtarzała, że to czego się bała, to jak ich rozstanie wpłynie na syna Angelo. Ale wiedziała również, że decyzja o rozstaniu była konieczna dla dobra wszystkich. Zresztą Adele, w wywiadach podkreślała, że Simona (byłego męża) kocha, ale nie jest już w nim zakochana: jesteśmy nadal przyjaciółmi, szanuję go bardziej niż kogokolwiek innego. Dla dobra Angelo, rozmawiamy z Simonem, mieszkamy blisko siebie i nawet kiedy nasz syn jest w szkole, to my mamy ze sobą kontakt. Zależy nam na tym, żeby Angelo czuł, że ma rodziców, którzy szanują się nawzajem.

Adele o macierzyństwie

Poniżej dowiedz się, co piosenkarka sądzi o macierzyństwie, na przestrzeni kilku lat. To najciekawsze jej cytaty, po tym jak została mamą.

W 2015 roku, kiedy udzieliła wywiadu dla magazynu Rolling Stone, tak mówiła o swoim synu: Wszystkie rzeczy, które naprawdę w sobie lubię, wydobywa ze mnie Angelo. Jest jedyną osobą, która mówi mi nie, całkowicie mną rządzi, jest moim szefem!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Z kolei w rozmowie dla USA Today przyznała, że uwielbia jak jej życie kręci się wokół kogoś zupełnie innego niż ona sama.

A jak macierzyństwo ma się do koncertowania i nagrywania płyty? Tu Adele stawia jasną granicę i potwierdziła to w rozmowie dla Vanity Fair: Gdyby moja relacja z Angelo zaczęła się trochę psuć, natychmiast wycofałabym się z życia zawodowego, koncertowania, nagrywania płyt. Moje życie, mój syn jest dla mnie najważniejszy.

W 2021 roku, po kilku latach ciszy, Adele wydała długo wyczekiwaną płytę. W jednym z utworów można usłyszeć głos Angelo, który pyta o jej uczucia. W odpowiedzi Adele mówi: wiesz, że mama nie lubi nikogo innego tak jak ciebie? Kocham twojego tatę, ponieważ dał mi ciebie. Jesteś w połowie mną i w połowie tatą.

W 2021 roku Angelo po raz pierwszy zobaczył występ mamy, podczas jej koncertu One Night Only. Ze sceny Adele powiedziała: to absolutny zaszczyt dla mojego życia mieć cię tutaj dziś wieczorem, kochanie.

Czy Adele planuje kolejne dzieci?

W wywiadzie dla BBC jasno podkreśliła, że zdecydowanie chciałaby mieć jeszcze kilkoro dzieci: byłoby cudownie, uwielbiam być mamą.

Niewątpliwie wzruszającym momentem, był ten, gdy po odebraniu nagrody za Album Roku podczas BRIT Award w 2022, uhonorowała ten wieczór specjalną wiadomością dla Angelo: chciałabym zadedykować tę nagrodę mojemu synowi. I Simonowi, jego tacie. Ten album jest naszą podróżą, w trakcie której mój syn był łaskawy, miły i cierpliwy.

 

Przeczytaj również:

 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie