Kasia Cichopek doprowadziła dzieci do płaczu!

Katarzyna Cichopek to nie tylko elektryzująca opinię publiczną aktorka i osobowość telewizyjna.
Kasia Cichopek doprowadziła dzieci do płaczu!
26.01.2023
Katarzyna Lemanowicz
To także absolwentka wydziału psychologii na warszawskiej SWPS. W najnowszym odcinku „You Can Dance. Nowa Generacja 2” Kasia postanowiła odwołać się do swojego wyuczonego zawodu, organizując młodym tancerzom warsztaty z pogranicza psychologii, tańca i gry aktorskiej. Dzieciaki losowały karteczki z nazwą konkretnej emocji – takiej jak lęk, miłość czy radość. Zadanie polegało na zaprezentowaniu wylosowanej emocji na scenie.

Kasia Cichopek doprowadziła dzieci do łez

– Chciałabym, żebyście pomyśleli sobie, co czujecie, co się dzieje z Wami w środku i jak możecie przełożyć to na taniec – powiedziała Kasia Cichopek, zwracając się do swoich podopiecznych z „You Can Dance”.

– Moim pomysłem na te warsztaty było oswojenie emocji. Emocji, które będą im towarzyszyć przez całą drogę w „You Can Dance”, ale nie tylko. W późniejszym życiu również – wyjaśniła jurorka tanecznego show Dwójki.
Reakcja uczestników zaskoczyła nawet samą Kasię. Niektóre dzieci zareagowały bowiem łzami! – Doprowadziłam dzieci do płaczu… – skomentowała poruszona jurorka, przyznając, że nie spodziewała się tak emocjonalnej reakcji ze strony dzieciaków biorących udział w warsztatach.
– Szczerze, nie spodziewałam się, że oni ta bardzo w to wejdą. Tak sobą na 100 procent. (…) – powiedziała, podkreślając przy tym, że emocje są czymś naturalnym i nie należy ich tłumić.
 Ważne jest, żeby emocje w trudnym momencie wyrzucić z siebie, żeby się ich absolutnie nie wstydzić. I też ważne jest, żeby umieć je nazwać – tłumaczyła młodym tancerzom.
Ta cenna umiejętność z pewnością przyda się uczestnikom programu „You Can Dance”, który właśnie wkracza z kolejną – emocjonującą, ale i niezwykle emocjonalną – fazę. To w tym tygodniu okaże się bowiem, kto dostanie się do finałowej szesnastki, a kto odpadnie z dalszej rywalizacji. Gwiazdą muzyczną odcinka będzie gwiazda młodego pokolenia – Viki Gabor. Emisja już w najbliższy piątek 27 stycznia o godz. 20:50 w TVP2.
 

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie