Jessie J pokazuje jak naprawdę wygląda pierwszy trymestr ciąży

Ten film dokładnie odzwierciedla to jak większość z nas czuje się na początku ciąży!
Jessie J pokazuje jak naprawdę wygląda pierwszy trymestr ciąży
fot. Instagram @jessiej
25.01.2023
Katarzyna Lemanowicz

Piosenkarka o swojej ciąży poinformowała na początku stycznia tego roku, jednocześnie prosząc fanów o to, by byli dla niej delikatni i wyrozumiali.

Jessie J wyjawia całą prawdę o samopoczuciu w ciąży

W poście informującym o ciąży piosenkarka napisała, że: „szczerze mówiąc, chcę po prostu płakać publicznie, w obcisłym kostiumie, jedząc marynatę w czekoladzie… totalnie bez zadawania pytań.”

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessie J (@jessiej)

Z kolei w filmie opublikowanym niedawno, pokazuje fragmenty i doświadczenia z pierwszego trymestru ciąży i przychodzi nam na myśl jedna refleksja – w końcu ktoś pokazuje prawdę, bez Instagramowej ściemy!

Dla wielu z nas początek ciąży to szalejące hormony, wymioty, nudności i ciągłe zmęczenie. A do tego często dochodzi jeszcze lęk o… wszystko.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessie J (@jessiej)

Jessie J podpisała film: „ostrzegano mnie przed pierwszym trymestrem i to było WOOFY WOOF!”

Na filmie piosenkarka naprzemiennie wymiotuje, płacze, cieszy się, jest wściekła – przekrój przez wszystkie emocje, stany. Pełen wachlarz można śmiało rzec! W pewnym momencie stwierdza: „nie potrafię nawet wytłumaczyć, jak bardzo źle się czuję. Spójrz na mój stan”.

W maju 2022 roku Jessie J opowiedziała bardzo szczerze o poronieniu, którego doświadczyła w 2021 roku: „Czułam się, jakbym dostała wszystko, czego kiedykolwiek pragnęłam, a potem ktoś powiedział: „Ale nie możesz tego mieć. Kiedy wróciłem do domu tej nocy i leżałem tam, nigdy w życiu nie czułem się tak samotny… Pamiętam tylko, że tam leżałem, wiedząc, że wciąż tam jest, ale go tam nie było”.

Na całe szczęście historia kończy się szczęśliwie i już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Basia (Ocena: 5) 06.02.2023 11:53
U mnie z tym samopoczuciem to bywało różnie jak mam być szczera wahania nastroju ciągle miałam. dobrze, ze mam już to za sobą. teraz mój synek kończyć będzie 3 latka już. Dziadkowie go rozpieszczają na urodziny chcą kupić mu auto z Toyz na akumulator. Oczywiście im nie zabronię, bo to ich wnuk.
odpowiedz
Polecane dla Ciebie