Kate Middletone jest wyczerpana!

Czy nie radzi sobie z wychowaniem dzieci?
Kate Middletone jest wyczerpana!
fot. Instagram @princeandprincessofwales
25.01.2023
Katarzyna Lemanowicz

Nie o to chodzi! Posiadanie dzieci to wyzwanie, a posiadanie trójki jest zdecydowanie angażujące, wymagające i często zwyczajnie mamy dość.

Kate Middletone – jak spełnia się w macierzyństwie?

Księżna przyznaje, że kocha swoje dzieci ponad wszystko, ale te mają tak dużo energii, że czasami czuje się po prostu wyczerpana. To ile energii mają pociechy Kate i Williama można zauważyć podczas wielu publicznych wystąpień rodziny królewskiej.

George, Charlotte i Louis to energiczne dzieci, uwielbiające sport, których wszędzie pełno. Zresztą nie ma się co dziwić, są w takim wieku, że po prostu lubią biegać i mają zdecydowanie zbyt dużo energii.

Podczas jednego z wydarzeń sportowych, na których obecna była Kate, dziennikarze zapytali księżnę o jej codzienną rutynę treningową. Ta wyznała, że raczej nie ćwiczy regularnie jakiegoś konkretnego sportu, że wystarczy jej trójka łobuzujących dzieci. Powiedziała wtedy: „wszędzie biegam za dziećmi, robię wszystko to co one, nawet skaczę z dziećmi na trampolinie”.

Co więcej wiadomo, że żona księcia Williama uwielbia jogging, uprawia tenis, jeździ na rowerze i kocha jogę. To wszystko faktycznie może nie raz dać w kość, ale w pozytywnym odniesieniu! Nie ma co ukrywać, że Kate wygląda fantastycznie i jest cały czas w formie!

 

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie