Co za niespodzianka! Paris Hilton została mamą!

Ta nieoczekiwana informacja właśnie obiegła świat!
Co za niespodzianka! Paris Hilton została mamą!
fot. Instagram @parishilton
25.01.2023
Katarzyna Lemanowicz

Jedna z najsłynniejszych celebrytek została mamą. Paris Hilton i Carter Reum ogłosili, że właśnie doczekali się dziecka. Zdradzili również jaka jest płeć i imię dziecka.

Paris Hilton została mamą

W styczniu 2021 roku celebrytka ogłosiła, że powoli przygotowuje się do najważniejszej dla siebie roli – roli mamy. Wyznała, że wraz z mężem rozpoczęła proces zapłodnienia in vitro.

W jednym z wywiadów podkreśliła: „Zdecydowaliśmy się na in vitro i dzięki temu mogłam wybrać, czy wolę jedno dziecko, czy też bliźnięta, chłopca, czy dziewczynkę. Mocno wierzę w to, że rodzina i posiadanie dzieci to sens życia. Do tej pory tego nie czułam, bo wydawało mi się, że nikt nie zasługiwał na moją miłość, ale teraz w końcu znalazłam odpowiednią osobę.

Od podjęcia decyzji o zostaniu mamą, co rusz media obiegała informacja jakoby Paris Hilton była w ciąży. Jednak ta stanowczo zaprzeczała i powiedziała, że dziecko pojawi się dopiero po ślubie. Okazuje się, że nie była gołosłowna.

Dzisiejszej nocy Paris ogłosiła na swoim Instagramie, że właśnie została mamą. Okazuje się, że para skorzystała z pomocy surogatki i powitali na świecie syna: Zawsze marzyłam o tym, żeby zostać mamą i strasznie się cieszę, że ja i Carter trafiliśmy na siebie. Jesteśmy podekscytowani wizją tego, że nasza rodzina się powiększyła i jesteśmy pełni miłości dla naszego synka – skomentowała dziedziczka hotelowej fortuny.

Na Instagramie Paris możemy zobaczyć urocze zdjęcie na których widać synka pary, które celebrytka podpisała tak: Już kochamy cię bardziej, niż są to w stanie wyrazić słowa.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)

Przeczytaj również:

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5
Polecane dla Ciebie